Кількість безробітних у світі до кінця року перевищить 200 млн осіб

Пандемія COVID-19 призвела до того, що кількість безробітних у всьому світі до 2022 р перевищить 200 млн осіб, повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на звіт Міжнародної організації праці (МОП).

Згідно з даними МОП, рівень безробіття досягне 205 млн осіб до 2022 р, що насамперед пов’язано з пандемією коронавірусу.

Зазначається, що відновлення зайнятості прискориться у другій половині поточного року, однак відбуватиметься це нерівномірно через обмежений доступ до вакцин проти коронавірусу в деяких країнах.

“Зниження зайнятості та тривалості робочого часу призвело до різкого падіння трудових доходів та відповідного зростання бідності”, — наголошує МОП.

За інформацією організації, до категорії людей за межею бідності на сьогодні належать понад 100 млн осіб, які працюють.

“П’ять років прогресу у викоріненні бідності серед тих, хто працює, були зведені нанівець”, — йдеться у звіті.

МОП також пропонує стратегію відновлення ринку праці, яка включає в себе, зокрема, створення нових робочих місць та підтримку доходів домогосподарств.

Нагадаємо, що директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк заявила, що станом на 7 квітня кількість зареєстрованих у Державній службі зайнятості безробітних становила 429 тис. осіб. На 1 квітня кількість актуальних вакансій становила 77 тис. одиниць. У середньому в Україні в квітні на одне вільне робоче місце претендувало шість безробітних.

Як вже повідомляло NotaВene, за оцінками Національного банку, рівень безробіття в Україні в минулому році досяг 10%.

Total
0
Shares
Previous Article

Чистий продаж валюти населенням у травні склав 342 млн дол.

Next Article

Уряд схвалив законопроєкт про охорону географічних зазначень для агропродукції

Related Posts
Total
0
Share