Кількість активних користувачів Instagram перевищила 2 млрд на місяць

Контент соціальної мережі Instagram викликає так багато питань, що главі компанії Адаму Моссері довелося виправдовуватися перед Конгресом США. Але саме тепер мережа досягла небувалої популярності — кількість її щомісячних активних користувачів перевищила 2 млрд людей, повідомляє CNBC.

Востаннє соцмережа розкривала дані у 2018 р, коли кількість активних користувачів перевищила 1 млрд.

Неназвані співробітники Meta розповіли CNBC, що дізналися про 2 млрд активних користувачів Instagram із внутрішніх розмов у компанії. Соцмережа досягла показника приблизно за тиждень до перейменування Facebook у Meta у жовтні 2021 р.

Instagram не розкривала кількість активних користувачів із червня 2018 р. CNBC пов’язує це з підвищеною увагою влади, яка звинувачує Meta у надмірному впливі на людей.

У вересні 2021 р WSJ опублікував розслідування щодо роботи алгоритмів Instagram та інших проєктів Meta. У ньому зазначено, що група дослідників протягом трьох років вивчала, як соцмережа впливає на психіку. “Ми ускладнюємо проблеми зі сприйняттям тіла для кожної третьої дівчинки-підлітка”, — стверджується у документах Instagram 2019 р.

Після публікації сенатори США оголосили про початок розслідування щодо впливу Instagram на підлітків.

Нагадаємо, що у вересні відеосервіс TikTok подолав важливу віху. Компанія заявила, що її платформу щомісяця відвідує понад один мільярд активних користувачів. Величезна популярність TikTok вже надихнула YouTube і Facebook запустити аналогічні сервіси, які, тим не менш, не знайшли такої широкої популярності.

Як вже повідомляло NotaВene, компанія Facebook змінила назву на Meta і продовжить працювати над Facebook, Instagram і WhatsApp, паралельно з цим розробляючи метасвіт.

Варто зазначити, що в третьому кварталі поточного року споживчі витрати на мобільні застосунки склали 33,6 млрд доларів США, що на 15,1% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Ринок мобільних застосунків продовжує зростати під час пандемії коронавірусу, завдяки чому кількість завантажених за звітний період додатків склала 35,7 млрд одиниць.

Total
0
Shares
Previous Article

Український ринок бензину зменшився на 5%

Next Article

Україна скоротила імпорт коксівного вугілля на 3,5%

Related Posts
Читать дальше

АМКУ відкрив справу проти шести газопостачальних компаній

Північне територіальне відділення Антимонопольного комітету (АМКУ) розпочало розслідування діяльності шести газопостачальних компаній через завищені ціни на газ для…
Total
0
Share