Київ увійшов до топ-10 міст світу з найбруднішим повітрям

Столиця України опинилася на шостому місці у рейтингу мегаполісів із найбруднішим повітрям. повідомляє портал IQAir, який 24 годин на добу і сім днів на тиждень відстежує рівень забруднення повітря у містах світу.

Станом на ранок 21 лютого індекс якості повітря Києва перевищував норму більш ніж утричі й становив 155. Цей рівень забруднення приземного шару атмосфери характеризується як “шкідливий для чутливих груп населення”.

За такого стану повітря людям із захворюваннями дихальної системи рекомендують носити маски й респіратори на вулицях, у приміщеннях не відчиняти вікна і використовувати очищувачі повітря, а також уникати фізичних навантажень на вулиці.

Водночас сумнівне лідерство серед міст світу у списку дісталося Лахору — другому за величиною місту Пакистану.

Друге місце відійшло Колкаті (Індія), а третю сходинку рейтингу посіла столиця Бангладеш — Дакка. У п’ятірці міст опинилися ще одне пакистанське місто Карачі та столиця Індії — Делі.

Нагадаємо, що в квітні минулого року Київ зайняв сьоме місце у рейтингу найбільших міст світу з найбруднішим повітрям.

Як вже повідомляло NotaВene.news, Дніпро, Київ, Одеса та Харків потрапили у світовий рейтинг міст з найбільшими затримками часу для автомобільного трафіку у 2020 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Неприродня незалежність українських банків

Next Article

Суд у Гаазі почав розгляд позову Нафтогазу проти РФ

Related Posts
Total
0
Share