Київ підвищує вартість проїзду в громадському транспорті

Вартість однієї поїздки в київському комунальному транспорті з 1 січня зросте до 20 грн у разі придбання разового квитка, для власників “картки киянина” — до 12 грн, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник пояснив, що столиця змушена підвищити тарифи на перевезення задля уповільнення відтоку кадрів на підприємствах транспорту, збереження кваліфікованих спеціалістів, підвищення рівня їхньої заробітної плати, а також забезпечення виконання повного комплексу регламентних робіт.

За розрахунками комунального підприємства “Київпастранс”, економічно обґрунтований тариф у наземному транспорті зараз становить 22,30 грн, а за розрахунками КП “Київський метрополітен”, обґрунтований тариф у метро — 22 грн.

Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки становитиме від 15 до 20 грн: 15 грн при купівлі 50 поїздок, 20 грн — при купівлі 1-9 поїздок.

Можливість купівлі місячних проїзних квитків зі знижками залишиться. Одна поїздка за проїзним квитком коштуватиме від 14,2 грн до 14,5 грн залежно від типу проїзного. Також залишаються в обігу проїзні квитки, які використовуються з моменту активації: на 24 години, 48 та 72 години. Крім цього, місто зберігає пільги для всіх соціально-вразливих категорій населення.

“У нас справді складна ситуація у транспортній галузі. І ціна на проїзд давно не відповідає його собівартості. Але ми робимо все, щоб кияни могли з комфортом пересуватися містом”, — заявив мер Києва і голова КМДА Віталій Кличко.

Нагадаємо, що 6 червня Кабінет міністрів схвалив законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг”, яким передбачається надання пільг з оплати проїзду на підставі рішень органів місцевого самоврядування.

Total
0
Shares
Previous Article

Продаж предметів розкоші за підсумками року у всьому світі зросте на 4%

Next Article

Через відсутність палива не працюють 23 блоки ТЕС та ТЕЦ

Related Posts
Total
0
Share