Київ переходить на жорсткий карантин

З понеділка, 5 квітня, Київ запроваджує більш суворі обмеження. А вже з 1 квітня в столиці припиняють роботу продуктових ярмарок. “В нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня!“, — повідомляє Telegram-канал міського голови Віталія Кличка.

Нові більш суворі обмеження передбачають:

  • закриття всіх шкіл і дитячих садочків;
  • увесь громадський транспорт — наземний і метро — працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів, тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури;
  • керівники установ, підприємств, закладів мають перевести співробітників на дистанційну роботу або, кому можливо, надати відпустки;
  • заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку. Як, власне, й повинні були працювати ще з 20 березня.

За словами Кличка, такі суворі обмеження діятимусть, як мінімум до 16 квітня. Мер Києва також закликав правоохоронців контролювати дотримання протиепідемічних правил установами, закладами та громадянами. “Сподіваюся, це допоможе нам збити хвилю стрімкого розповсюдження вірусу. І не допустити трагічних наслідків“, — заявив Кличко.

Зазначимо, що столиця залишається лідером як по рівню захворюванності на COVID-19, так і сумному рекорду смертності за добу: 49 летальних випадків були зафіксовані в Києві 24 березня.

За останню добу в Києві 1100 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, з них 156 госпіталізованих хворих на коронавірус і 636 госпіталізованих з підозрою на COVID-19 та пневмоніями. За добу в Києві померли 35 хворих на коронавірус.

Наразі в Києві заповнено майже 80% ліжок в комунальних медзакладах з 6169 ліжок для лікування хворих на COVID-19. Днями, нарешті, розпочали приймати і в трьох лікарнях «Укрзалізниці». Щоправда, не в тій кількості, в якій обіцяли. Ці лікарні, нагадаю, МОЗ визначив, ще в жовтні минулого року“, — зазначив Кличко.

Відомчі лікарні МОЗ та Національної академії медичних наук, в яких київська влада також просила виділити ліжка, поки не приймають хворих на COVID-19 киян.

Всього в Києві за час пандемії підтверджено 162 291 випадків захворювання на COVID-19, вилікувались 105 605, померли 3 405 хворих на COVID-19.

Total
1
Shares
Previous Article

Половина вугільних теплових електростанцій в Європі закриється до кінця десятиліття

Next Article

Україна забороняє імпорт з РФ пшениці, соняшникової олії, паперу, мийних засобів

Related Posts
Total
1
Share