Капітальні інвестиції в агропром зросли на 8%

Капітальні інвестиції в сільське, лісове та рибне господарства за підсумками січня-березня 2021 р склали майже 8,8 млрд грн, що на 7,7% вище першого кварталу минулого року. Про це свідчать дані Державної служби статистики.

При цьому капітальні інвестиції в лісове господарство склали майже 90 млн грн (+ 170%), в рибне — 84 млн грн (+ 8%).

Загальний обсяг капітальних інвестицій в економіку України в перші три місяці року склав 78,2 млрд грн, що на 9,5% менше, ніж за аналогічний період 2020 р.

Нагадаємо, що обсяги капітальних інвестицій у сільське господарство України за 2019 р зменшилися на 2,2%.

За 2020 р капітальні інвестиції в сільське, лісове та рибне господарство скоротилися на 45,3%. За вказаний період в аграрну галузь було інвестовано 36,4 млрд грн. При цьому частка агросектору в загальній структурі капітальних інвестицій склала 9%.

Як вже повідомляло NotaВene, капітальні інвестиції в Україні за підсумками І кварталу 2021 р порівняно з аналогічним періодом минулого року знизилися на 9,5% — до 78,2 млрд грн.

Інвестиції в сільському господарстві зросли на 7,7%, у транспорті — на 23,6%. Натомість у промисловості вони впали на 12,4%, у будівництві — на 19,2%.

Total
0
Shares
Previous Article

Енергоатом звернувся до РФ щодо компенсації за активи в Криму

Next Article

Компанія Бориса Колеснікова "Конті" купує фабрику в Росії

Related Posts
Читать дальше

На майнінг біткоіну витрачається більше електроенергії, ніж споживає Аргентина

Дослідження Кембріджського університету показало, що щорічно на майнінг популярної криптовалюти біткоін витрачається більше електроенергії, ніж споживає вся Аргентина.…
Total
0
Share