Капіталізація Tesla перевищила 1 трлн дол.

Капіталізація Tesla Ілона Маска вперше перевищила 1 трлн доларів США — її акції злетіли майже на 10% після новини, що найстаріша компанія з прокату автомобілів Hertz закупить у Tesla 100 тисяч електрокарів, повідомляє CNBC.

Тепер Tesla приєднується до інших компаній з ринковою капіталізацією в трильйони доларів, таким як Apple (2,5 трлн дол.), Amazon (1,7 трлн дол.), Microsoft (2,3 трлн дол.) та Alphabet (1,8 трлн дол.). Новина про операцію з Hertz підвищила вартість акцій Tesla до 998 дол., що стало новим рекордом через день після досягнення попереднього максимуму в 900 дол. При цьому нинішній показник зовсім не є межею для зростання: аналітик Morgan Stanley Адам Джонас уже підвищив цільову ціну на акції Tesla майже на третину — до 1200 дол.

На тлі подорожчання акцій Tesla статки її засновника Ілона Маска також зростають — згідно з даними рейтингу Forbes Real-Time, який оновлюється в реальному часі, тепер капітал мільярдера впритул наблизився до 250 млрд дол. (+8%). Мільярдер займає перший рядок рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes.

Угода з Hertz буде найбільшою за всю історію електромобільного ринку: вона повинна принести Tesla 4,2 млрд дол. Зазвичай сервіси оренди автомобілів вимагають великих знижок, але ціна замовлення вказує на те, що Hertz платить за цінами, близькими до прейскуранта, зазначає Bloomberg.

26 жовтня стало відомо, що Model 3 — найдоступніший електромобіль компанії Tesla — у вересні став машиною, що найбільше продається в Європі. Це перший випадок, коли електромобіль вперше перевершив продажі конкуруючі моделі з бензиновими двигунами.

З початку року акції Tesla зросли на 36,2%. З червня цього року — після вагань — компанія росте завдяки добрим квартальним звітам. У третьому кварталі, згідно з опублікованим 21 жовтня звітом, автовиробник показав рекордний прибуток у 1,6 млрд дол. на рекордному виторгу в 13,8 млрд дол., з якого 12 млрд дол. припало на електромобільний бізнес.

Нагадаємо, що зростання вартості брендів прискорилося за останній рік, найшвидше зростають технологічні компанії. Лідером за темпами зростання стала Tesla, вона збільшила вартість на 184%.

Як вже повідомляло NotaВene, 8 грудня 2020 р Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Total
0
Shares
Previous Article

Експорт електроенергії зменшився на 38%

Next Article

Запаси вугілля у вересні зменшилися на 10%

Related Posts
Читать дальше

АМКУ дозволив перехід нафтопродуктопроводу Самара—Західний напрямок до Укртранснафти

Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив концентрацію АТ “Укртранснафта” у вигляді отримання в управління цілісного майнового комплексу ТОВ “ПрикарпатЗахідтранс”, повідомляє…
Total
0
Share