Капіталізація ринку криптовалюти впала на 15%

В ніч з 3 на 4 грудня капіталізація крипторинку впала майже на 15%. Найпопулярніша валюта біткоін упала на 5,5% до 53 435,9 дол., повідомляє агентство Reuters.

На поточний момент усі криптовалюти коштують 2,23 трлн дол., що означає 14,78% падіння за добу. Капіталізація Bitcoin впала нижче 1 трлн дол. – перша криптовалюта коштує вже 903 млрд дол.

Це найнижча вартість криптовалюти з кінця вересня, вперше з того ж часу її ціна опустилася нижче 43 000 дол. Вартість другої за популярністю криптовалюти Ethereum теж знизилася майже на 16%, показує Coinmarketcap.

Загальна капіталізація 11 392 криптовалют у ході торгів впала майже на 15% до 2,34 трлн дол., повідомляє Reuters з посиланням на платформу для торгів криптовалютою Coingecko.

Сумарна капіталізація перевищувала 3 трлн дол. у листопаді, коли біткоін досяг нового рекорду вартості, нагадало агентство.

Як повідомляє Reuters, обвал криптовалют настав після тижня волатильності на фінансових ринках. Напередодні акції та прибутковість облігацій федеральної позики США впали після того як статистика показала уповільнення зниження безробіття в США у листопаді, і на тлі поширення нового штаму коронавірусу “омікрон”.

Крім того, розпродаж почався напередодні виступу керівників восьми великих криптовалютних майданчиків, включаючи платформу Coinbase, у палаті представників США 8 грудня.

До волатильності на ринку призвів і сплеск інфляції, що змушує центральні банки посилювати грошову політику, а це загрожує скороченням ліквідності, що призвела до підвищення ціни на різні активи.

Як вже повідомляло NotaВene, українські інвестори заробили на біткоїнах у 2020 р сотні мільйонів доларів на тлі того, як найперша криптовалюта активно дорожчала завдяки інтересу нових інституційних та роздрібних інвесторів.

Варто зазначити, що за останній рік глобальне використання криптовалюти зросло на 881%. Компанія Chainalysis оприлюднила звіт Global Crypto Adoption Index, в якому оцінюються 154 країни, з яких випливає, що В’єтнам, Індія та Пакистан впевнено лідирують у цьому рейтингу, а Україна посідає четверте місце.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила експорт металів на 5%

Next Article

Китай веде переговори з талібами щодо доступу до покладів міді та літію

Related Posts
Total
0
Share