Капіталізація Ford уперше перевищила 100 млрд дол.

Ринкова вартість американської автомобілебудівної компанії Ford вперше перевищила 100 млрд доларів США за двадцятирічного максимуму ціни акцій — 25,87 дол. за папір. По капіталізації серед автовиробників компанія опинилася на четвертому місці після Tesla, Toyota та Volkswagen, повідомляє CNBC.

На зростання вартості акцій могли вплинути плани автовиробника щодо збільшення випуску електромобілів, серед яких кросовер Mustang Mach-E та електрична версія популярного пікапа F-150.

Розширення лінійки електромобілів — частина плану перетворень у Ford. Їхнім ініціатором став генеральний директор Джим Фарлі, який очолив компанію восени 2020 р.

Згідно з його планами, виручка від продажу автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння повинна зрости, а прибуток спрямовуватиметься на розробку та виробництво автономних та електричних транспортних засобів.

Досягши рівня капіталізації понад 100 млрд дол. Ford випередив General Motors (90 млрд дол.) і Rivian Automotive (75 млрд дол.).

Перше місце займає Tesla — у жовтні 2021 р. ринкова вартість компанії Ілона Маска перевищила 1 трлн дол., на другому місці — Toyota (346 млрд дол.), на третьому — Volkswagen (121 млрд дол.).

За підсумками вчорашньої сесії акції Ford подорожчали на 2,25%, тоді як котирування Tesla впали на 6,75%.

Нагадаємо, що акції Ford зросли приблизно на 140% в 2021 р., завдяки чому компанія випередила за темпами зростання капіталізації Tesla, свого найбільшого конкурента в особі General Motors і безліч електромобільних стартапів, які в 2021 р. представлялися одними з найвигідніших інвестицій серед автовиробників.

Як вже повідомляло NotaВene, компанії Google і Ford оголосили про укладення партнерської угоди терміном на шість років. В рамках досягнутих домовленостей технологічний гігант буде відповідати за більшу частину зростаючих можливостей підключених автомобілів, а також надасть хмарні обчислювальні потужності і інші технологічні послуг.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила експорт олійних на 40%

Next Article

Зростання грошової маси сповільнилося до 12%

Related Posts
Total
0
Share