Капіталізація Facebook перевищила 1 трлн дол.

Акції Facebook подорожчали на 4,2%, до 355,6 дол. Ринкова капіталізація корпорації вперше перевищила 1 трлн доларів США, повідомляє Коммерсант.

Акції компанії виросли на тлі рішення федерального суду округу Колумбія з антимонопольних справ. Він задовольнив клопотання Facebook про припинення розгляду. Суд порахував, що позивачам не вдалося довести порушення закону.

Позов подавала Федеральна торгова комісія США і прокурори 48 штатів і округів в грудні 2020 р. Позивачі в якості прикладу монопольного становища корпорації приводили покупку Instagram і WhatsApp. На їхню думку, Facebook “використовувала монопольну владу, щоб знищити більш дрібних конкурентів”.

Тепер Facebook є п’ятою компанією в США, чия капіталізація перевищує 1 трлн дол. Перед нею в списку знаходиться Google — 1,6 трлн дол., Amazon — 1,7 трлн дол., Microsoft — 2 трлн дол., лідирує Apple — 2,2 трлн дол.

Нагадаємо, що минулого тижня Microsoft Corp стала другою публічною компанією у США після Apple, капіталізація якої подолала позначку у 2 трлн доларів.

Як вже повідомляло NotaВene, Facebook Inc., якій належить найбільша у світі соціальна мережа, збільшила чистий прибуток в першому кварталі 2021 р. на 94%, виручку — на 48%, завдяки істотному зростанню доходів від реклами.

Total
0
Shares
Previous Article

Банк JPMorgan Chase різко погіршив прогноз вартості біткоіну

Next Article

Євросоюз схвалив угоду про спільний авіаційний простір з Україною

Related Posts
Total
0
Share