Канадське місто першим у світі використовує енергію від майнінгу для опалення житла

Канадська майнінгова компанія MintGreen уклала партнерство з Lonsdale Energy Corporation, щоб забезпечити понад 100 будівель у Північному Ванкувері тепловою енергією, отриманою від видобутку біткоіну, повідомляє nasdaq.

Канадське місто Північний Ванкувер, яке входить до агломерації Великого Ванкувера, може першим у світі розпочати використання теплової енергії від майнінгу біткоіну для опалення житла. Міський енергооператор уклав 12-річний контракт із майнінговими компаніями MintGreen та CSO Blockstream на постачання тепла.

MintGreen повідомила, що “цифрові котли” компанії можуть відновити понад 96% електроенергії, яка використовується для видобутку біткоіну, у вигляді теплової енергії. Це запобігатиме потраплянню 20 000 тонн парникових газів в атмосферу.

Енергія буде використана для опалення 100 житлових будинків та комерційних будівель у місті з населенням близько 155 000 осіб. Генеральний директор MintGreen Колін Салліван зазначив, що партнерство спрямоване на вирішення проблем, пов’язаних зі зміною клімату.

Жителі Північного Ванкувера, які займаються майнінгом, часто використовують обладнання для видобутку криптовалюти для опалення. MintGreen вже співпрацює із заводом з виробництва морської солі та виробником віскі Shelter Point Distillery. Компанія продає їм енергію, одержану від видобутку біткоіну.

Нагадаємо, що дослідження Кембріджського університету показало: щорічно на майнінг популярної криптовалюти біткоін витрачається більше електроенергії, ніж споживає вся Аргентина. Видобуток криптовалюти вимагає використання потужного устаткування, яке споживає багато енергії. Фахівці вважають, що найближчим часом ситуація не зміниться, якщо курс біткоіну не впаде.

Як вже повідомляло NotaВene, вражаюче зростання, яке демонструє біткоін останнім часом, стимулює все більше людей по всьому світу займатися майнінгом. Це означає, що в разі збереження криптовалютою нинішніх позицій, обсяг енергії, що витрачається на видобуток біткоіну, не тільки не зменшиться, але також може продовжити рости.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила імпорт свинини на 35%

Next Article

Украерорух вперше за два роки отримав прибуток

Related Posts
Total
0
Share