Калуська ТЕЦ знайшла покупця на 800 млн грн

Переможцем приватизаційного аукціону з продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства “Калуська теплоелектроцентраль — Нова” стало ТОВ “Костанза”, яке запропонувало 801 млн грн при стартовій ціні 230,2 млн грн, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Загалом в аукціоні взяли участь сім компанії. Зокрема, “Укрдонінвест” Віталія Кропачова на аукціоні запропонувала 353,302 млн грн, а “Юнайтед Енерджі”, пов’язана з Ігорем Коломойським, — пропонувала 350 млн грн.

“Констанза” запропонувала 801 млн, компанія “ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ” — 800 млн грн.

За даними держреєстру, ТОВ “Костанза” зі статутним капіталом 140 000 грн зареєстроване у селі Комишувате Донецької області у 2015 р. Його основний вид діяльності — оптова торгівля, фірма займалася постачанням солі для промислового перероблення. Власниками компанії вказані Сергій Алабаш та Лариса Похила.

Нагадаємо, що Верховна Рада у другому читанні та в цілому підтримала законопроєкт, що розблоковує велику приватизацію. Законопроєкт №4543 “Про внесення зміни до розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо приватизації об’єктів великої приватизації” підтримали 257 народних депутатів.

24 грудня 2020 р Кабінет міністрів схвалив проєкт закону, яким пропонується розблокувати “велику приватизацію” у 2021 р. Зокрема, уряд планував виставити на приватизацію п’ять ТЕЦ, три обленерго, завод “Більшовик”, Одеський припортовий завод, Об’єднану гірничо-хімічну компанію і “Президент-Готель”.

Як вже повідомляло NotaВene, на початку поточного року Фонд державного майна оголосив про проведення конкурсів з визначення радників у процесі приватизації АТ “Херсонська ТЕЦ”, АТ “Дніпровська ТЕЦ”, АТ “Одеська ТЕЦ” та АТ “Криворізька теплоцентраль”.

Варто зазначити, що Кабінет міністрів вирішив передати до статутного капіталу НАК “Нафтогаз України” акції низки ТЕЦ, що належать державі: АТ “Одеська ТЕЦ” (99,9895%), АТ “Херсонська ТЕЦ” (99,8328%), АТ “Криворізька теплоцентраль” (99,9864%), ПрАТ “Миколаївська ТЕЦ” (99,9123%), АТ “Дніпровська ТЕЦ” (99,9277%), а також єдиний майновий комплекс державного підприємства “Сєвєродонецька теплоелектроцентраль”.

Total
0
Shares
Previous Article

Китайська компанія запросила дозвіл на розробку родовища літію в Україні

Next Article

АМКУ дозволив передати в концесію порт Ольвія

Related Posts
британка та її цуценя
Читать дальше

Британка витратила понад 12000 фунтів стерлінгів на подарунки для своєї собаки

У гардеробі тваринки сотні костюмів, що були розроблені відомим дизайнерами за спеціальним замовленням. 52-річна британка Аліса Торн витратила на різдвяні…
Total
0
Share