JPMorgan передбачив біткоін по 146 тисяч доларів

Інвестиційний банк JPMorgan назвав теоретичну довгострокову мету для ціни біткоіни — 146 000 доларів США. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на звіт банку.

Фахівці вважають, що образ альтернативи золоту зробить першу криптовалюту ще популярнішою.

Банківські аналітики зазначають, що для досягнення цього результату необхідне зближення показників волатильності біткоіна і золота. Драйвером процесу стане покоління мілленіалів, стверджує JPMorgan.

“На нашу думку, це багаторічний процес”, — попереджають експерти.

JPMorgan розробив прогноз на підставі підрахунку теоретичної капіталізації біткоіна в разі припливу коштів, які зараз знаходяться в ETF (exchange-traded fund — ETF; фонд, що торгується на біржі) на базі золота у злитках.

Аналітики звернули увагу на відтік коштів з таких ETF і приплив до фондів Grayscale з жовтня 2020 р.

Нагадуємо, що аналітики фінансового холдингу JPMorgan Chase & Co у середині грудня зазначили, що керуючі сімейними капіталами, пенсійні фонди та інші великі інвестори можуть направити до 600 млрд дол. в біткоін, наслідуючи приклад страхової компанії MassMutual.

Як відомо, у грудні MassMutual, під управлінням якої знаходяться активи на 235 млрд дол., вклала в першу криптовалюту 100 млн дол. За словами аналітиків, це свідчить про зародження нового тренду серед інституціональних інвесторів.

Аналітики вважають, що 600 млрд дол. інвестицій в біткоін еквівалентні вкладенню всього 1% капіталу найбільших страхових компаній і пенсійних фондів США, Європи і Японії в цифрове золото. Однак їх можливості обмежують регуляторні складності.

Зі свого боку інвестиційний директор компанії Guggenheim Partners Скотт Майнерд заявив в ефірі Bloomberg TV, що ціна біткоіна може піднятися до позначки 400 000 дол.

Як вже повідомляв Nota Вene, Україна намагається синхронізувати процес леалізаціі криптовалюти з рештою світу. 2 грудня 2020 р. Верховна Рада прийняла в першому читанні проєкт закону “Про віртуальні активи”.

2 січня 2021 р. котирування провідної криптовалюти перевищила 31 500 дол. Ціна біткоіна кілька разів за день оновила історичні максимуми.

Total
0
Shares
Previous Article

У найближчі 20 років Китаю буде потрібно ще 7576 пасажирських літаків

Next Article

Bosch закликав автовиробників боротися з переходом на електромобілі

Related Posts
Читать дальше

Плани ЄС щодо переходу на електромобілі ставлять під загрозу 500 тис. робочих місць

Півмільйона робочих місць опиняться під загрозою через плани Європейського Союзу заборонити експлуатацію автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до…
Total
0
Share