Ізраїль першим у світі заборонив продаж хутра

Ізраїль заборонив продаж хутра для індустрії моди. Він став першою державою в світі, яка зробила це, повідомляє The Jerusalem Post.

“Хутряна промисловість є причиною загибелі сотень мільйонів тварин у всьому світі і заподіює невимовну жорстокість і страждання”, — заявила міністр охорони навколишнього середовища Гіла Гамліель після підписання поправки, яка вступить в силу через шість місяців. Вона назвала використання шкіри та хутра дикої природи в модній індустрії “аморальним і, звичайно ж, зайвим”.

“Шуби з хутра тварин не можуть приховати жорстоку індустрію вбивств, яка їх виробляє. Підписання цих правил зробить ізраїльський ринок модного одягу більш екологічно чистим і добрішим по відношенню до тварин”, — зазначає Гамліель.

Дозволи на торгівлю хутром в країні все ж будуть видаватися, але тільки для “наукових досліджень, освіти, навчання, релігійних цілей і традицій”. Остання категорія потенційно може викликати особливі суперечки через ту роль, яку хутро грає в традиціях євреїв-харедім, які носять хутряні шапки, звані штраймл.

Нагадаємо, що продаж одягу в Україні скоротився за рік на 58%.

Як вже повідомляло NotaВene, британська роздрібна мережа Marks & Spencer (M & S) представила звітність за 2020/21 фінансовий рік, що завершився на початку квітня. Збиток за цей період склав 201,2 млн фунтів (285,1 млн доларів) проти прибутку 27,4 млн фунтів роком раніше.

Складнощі компанії почалися ще до пандемії, вже тоді вона зіткнулася зі зниженням попиту на її продукцію. За словами генерального директора сертифікованого інституту маркетингу Кріса Дейлі, погані результати M & S не стали несподіванкою: “Цей поборник офлайн-торгівлі, ще до пандемії знаходився в невигідному становищі через обмеженні онлайн-пропозиції, повинен швидко адаптуватися до наслідків COVID”. Онлайн-продажі M & S в минулому році зросли на 53,9%. Магазини компанії за кордоном також показали кращі результати в порівнянні з британськими — вони закінчили рік з прибутком, який знизився на 59,3%, до 44,1 млн фунтів (62,5 млн дол.).

Total
0
Shares
Previous Article

Ціни виробників Китаю досягли максимуму за 13 років

Next Article

Українські суднобудівники в 2020 р побудували 18 суден

Related Posts
Total
0
Share