Інвестиційна компанія Concorde Capital долучилась до видобутку бурштину

ТОВ «Центр “Сонячне ремесло” розпочала видобуток бурштину-сирцю на своєму родовищі біля смт Володимирець (Рівненська обл.), повідомляє генеральний директор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа.

“Ми пройшли довгий шлях та нарешті отримали усі дозволи на видобуток бурштину від усіх рівнів влади. То ж наша головна мета створити прозорий конкурентний ринок, де бурштин не буде продаватися за безцінь, а ліс просто знищуватися. Саме тому перед тим, як почати видобуток, ми посадили 18 га лісу на сусідній відпрацьованій ділянці. Так саме буде й на нашому родовищі — після видобутку ми відновимо 60 га лісу, про що вже зараз є домовленість з державним лісогосподарським підприємством”, — зауважив генеральний директор ТОВ “Центр “Сонячне ремесло” Юрій Благодир. За попередніми геологічними дослідженнями, запаси складають близько 40 тон бурштину-сирцю. Планується, що ділянка буде відпрацьована за п’ять-шість років. Основні ринки збуту — це Україна, Китай та країни арабського світу”.

“Я радий повідомити про ще один яскравий проєкт Concorde Capital — «Сонячне ремесло». Інвестиції склали близько 5 млн доларів та ми чекаємо, що вони повернуться за один-два роки. Бачимо перспективу в легалізації цього ринку, від чого виграють усі: й держава внаслідок отримання податків, й компанії, які зможуть заробляти, й люди, які отримають роботу”, — заявив генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.  

Concorde Capital — провідна українська інвестиційна компанія, заснована у 2004 р. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг. Використовуючи різні фінансові інструменти, компанія залучила понад 3 млрд доларів США для українських компаній у сфері металургії, автомобілебудування, нерухомості, а також хімічному, нафтогазовому, сільськогосподарському та фармацевтичному секторі. “Центр “Сонячне ремесло” — приватне підприємство, яке здійснює видобуток та перероблення бурштину-сирцю на родовищі Володимирець-Східний. Компанія отримала спеціальний дозвіл на користування надрами з метою видобутку бурштину загальною площею понад 83 га до 2029 р.

Як вже повідомляло NotaВene, у грудні 2020 р в аеропорту Бориспіль затримали найбільшу в історії партію бурштину.

 

Total
0
Shares
Previous Article

ПриватБанк отримав нового голову правління

Next Article

Світовий ринок пристроїв, що носяться, виріс на 34%

Related Posts
Total
0
Share