Інвестфонд Apollo купує Yahoo і AOL за 5 млрд дол.

Фонд прямих інвестицій Apollo Global Management уклав угоду з придбання медіаактивів оператора бездротового зв’язку Verizon, серед яких компанія Yahoo і конгломерат AOL, за 5 млрд доларів, повідомляє Financial Times.

У рамках угоди Verizon збереже частку в 10% в новій медіакомпанії, яка отримає назву Yahoo. Як зазначає FT, для Verizon продаж основних медіаактивів знаменує собою різку зміну курсу в бік розвитку бездротових мереж і впровадження технології 5G.

Appollo стверджує, що вірить у перспективи зростання Yahoo, а також всього ринку цифрових медіа, рекламних технологій і електронної комерції. Про можливу угоду Apollo і Verizon в кінці квітня повідомляла The Wall Street Journal.

З 2015 р. по 2017 р. Verizon витратила близько 9 млрд дол. на придбання Yahoo і AOL. У планах компанії було створити платформу, яка дозволила б їй конкурувати з Google і Facebook. Проте Verizon так і не вдалося відвоювати значну частку ринку, що і змусило її переглянути стратегію.

Нагадаємо, за підсумками аукціонів на частоти 5G, що відбулися в США, загальний обсяг заявок склав 69,8 млрд дол., що стало абсолютним рекордом для аукціонів на частоти для мобільного зв’язку.

Як вже повідомляло NotaВene, юридичний комітет палати представників конгресу США схвалив звіт підкомітету з антимонопольної політики, в якому Amazon, Apple, Google і Facebook звинувачуються в монополізмі. Цей документ стає підставою для розробки законопроєктів, що обмежують діяльність найбільших технологічних компаній світу.

Варто зазначити, що в першому кварталі поточного року обсяг злиттів і поглинань (M & A) в світі досяг 1,3 трлн доларів, що стало рекордним показником з 1980 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Продажі напівпровідникової продукції за рік зросли на 17,8%

Next Article

Україна збільшила виручку від експорту металів на 38%

Related Posts
Total
0
Share