Індійські металурги платять в 4 рази більше за вугілля при низьких пропозиціях

Нестача вугілля в Індії призвела до різкого зростання витрат виробників сталі, оскільки вони конкурують з іншими промисловими споживачами за поставки, повідомляє агентство Bloomberg.

Як стверджує керуючий директор Jindal Steel & Power Ltd. В.Р. Шарма, це ніяк не вплинуло на виробництво у більшості виробників первинної стали, оскільки вони мають достатні запаси і навряд чи скоротять виробництво.

Індія, яка використовує вугілля для виробництва близько 70% електроенергії, бореться з нестачею вугілля після різкого стрибка попиту, скорочення обсягів видобутку в шахтах на внутрішньому ринку і зростання цін на морські поставки.

“Інтегровані заводи з виробництва вторинної сталі або окремі виробники губчастого чавуну, можливо, зіткнуться зі скороченням виробництва, оскільки вони покладаються на некоксівне вугілля для своєї роботи”, — сказав старший віце-президент ICRA Ltd Джаянта Рой. Такі ж проблеми чекають і виробників алюмінію.

Однак із закінченням сезону дощів і зусиллями Coal India Ltd. по збільшенню виробництва поставки в майбутньому повинні покращитися, сказав Шарма з Jindal Steel.

Нагадаємо, що вугледобувні підприємства України в січні-серпні поточного року збільшили видобуток рядового вугілля на 6,2% (на 1 млн 153,7 тис. тонн) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 19 млн 680,5 тис. тонн.

Як вже повідомляло NotaВene, еталонна ціна на вугілля (АPI-2) на світовому ринку зросла до 201,35 доларів за тонну. Востаннє вартість вугілля зростала до такого рівня у 2008 р, коли ціни встановили рекорд у 217,40 дол. за тонну.

Варто зазначити, що країни ЄС зменшили споживання вугілля на 1/3 за період з 2018 р по 2020 р — до 144 млн/т (кам’яного вугілля), та 246 млн/т (бурого вугілля), що також на 2/3 менше ніж у 1990 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Імпорт авіапального зріс на 14%

Next Article

Головою Верховної Ради став Руслан Стефанчук

Related Posts
Total
0
Share