Імпорт у наступному році подорожчає до 10%

Вузькі місця у світових ланцюжках постачання морським транспортом і різке зростання тарифів на контейнерні перевезення здатні призвести до суттєвого подорожчання імпорту. Це, своєю чергою, негативно позначиться і на найбільших економіках світу — навіть Європейському Союзу, йдеться у щорічному огляді стану морського транспорту Конференції ООН з торгівлі та розвитку при Генеральній асамблеї ООН (UNCTAD) — економічної організації ООН.

Глобальні збої в ланцюжках поставок продовжаться як мінімум до 2022 р. При збереженні зростання ставок фрахту контейнерних перевезень, що спостерігається, до 2023 р світові ціни на імпорт в середньому по світу можуть зрости на 10,6%.

Для малих острівних країн, на кшталт карибських чи тихоокеанських, вартість імпорту зросте ще більше — на 24,2% при зростанні споживчих цін загалом на 7,5%, з тимчасовим лагом приблизно на рік. У найменш розвинених країнах імпорт подорожчає на 8,6%, а споживчі ціни зростуть на 2,2%.

UNCTAD наголошує, що у США та державах єврозони збільшення ставок контейнерних перевезень на 10% може призвести до сукупного скорочення промислового виробництва приблизно на 1%.

Зростання ставок контейнерних перевезень вплине насамперед на товари зі Східної Азії, призначених для ринків Північної Америки та Європи, — комп’ютери, електронні та оптичні вироби.

UNCTAD зазначає в своєму прогнозі, що вартість фрахту зросла до несподіваного рівня.

Ситуація з контейнерними перевезеннями залишається гострою і зараз. World Container Index (показує вартість перевезення одного 40-футового контейнера (FEU) за вісьмома основними маршрутами між США, ЄС та Азією) аналітичного агентства Drewry станом на 18 листопада становив 9146 дол. Це на 238% більше, ніж у листопаді 2020 р. Пік вартості був зафіксований 23 вересня, тоді перевезення одного FEU становило 10 377 дол. Середній композитний індекс WCI за 2021 р становить 7374 дол. за FEU, що на 4724 дол. більше, ніж п’ятирічний середній показник 2650 дол.

На окремих напрямках вартість перевезень значно випереджає середні показники WCI. На маршруті Китай — Європа ціна в останні дні періодично сягала 16 000 дол. –17 000 дол. за FEU.

Основними причинами зростання фрахтових ставок аналітики назвали розриви логістичних ланцюжків, що продовжуються, великий відкладений попит, карантини і ковід-обмеження в портах, особливо китайських. Крім того, цей сегмент може стати концентрованішим, що посилить переговорні позиції перевізників.

Охолодження ставок може початися в китайський Новий рік (починаючи з 31 січня 2022 р), проте цілком можливо, що ставки фрахту залишаться високими з невеликими відкатами при сезонних падіннях попиту.

Нагадаємо, що основний індекс морських навалювальних вантажів Балтійської біржі зріс до найвищого рівня за 13 років.

Як вже повідомляло NotaВene, різке зростання обсягів контейнерної перевалки в першому півріччі 2021 р дозволило портовому комплексу Лос-Анджелес / Лонг-Біч обігнати Гонконг в рейтингу найбільших контейнерних портів світу.

Total
0
Shares
Previous Article

Виробництво соняшникової олії скоротилося на 13,5%

Next Article

Власники збанкрутілих банків повертатимуть втрачені кошти

Related Posts
Total
0
Share