Імпорт легкових автомобілів зріс на 40%

City traffic at night. Rush hour in Kiev. Ukraine

За три квартали 2021 р в Україну ввезли 471,6 тис. легкових автомобілів — це на 40% більше за аналогічний період 2020 р і є рекордним показником для такого періоду, повідомляє Асоціація автовиробників “Укравтопром“.

“У порівнянні з першими дев’ятьма місяцями минулого року імпорт легковиків зріс на 40% і був оцінений митницею майже в 3,3 млрд доларів США. Через активну легалізацію так званих євроблях понад 82% в цьому обсязі склали машини, що були в експлуатації, імпорт яких в річному обчисленні продемонстрував 38-відсоткове зростання”, — йдеться у повідомленні асоціації.

Водночас імпорт нових легкових автомобілів збільшився на 49% — за дев’ять місяців в Україну завезли 82 тис. нових машин.

“Закупівля нових авто обійшлася імпортерам в 1,6 млрд дол. Вперше в поставках нових легкових автомобілів домінував імпорт з Китаю. За дев’ять місяців з КНР в Україну завезли 18 144 авто”, — зазначає Укравтопром.

Далі йдуть Японія і Румунія, звідки в Україну прибуло 17 338 і 8 371 нових машин відповідно. Найбільша кількість автомобілів з пробігом, розмитнених з січня по вересень, прибула в Україну з Німеччини — 98 442 шт. Далі йдуть США (59 062 вживаних автомобілі) та Польща (38 061).

Нагадаємо, що в Україні у жовтні поточного року виготовлено 292 автотранспортних засоби, що майже на 58% менше ніж у жовтні минулого року та на 68% менше ніж у вересні цього року.

Як вже повідомляло NotaВene, впродовж вересня українці зареєстрували 54 300 вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону, — це у півтора раза перевищує показники минулого року. Всього з початку року імпорт збільшився  на 47%.

Total
0
Shares
Previous Article

Джек Дорсі залишив посаду генерального директора Twitter

Next Article

Ярославський подав заявку на купівлю PINbank

Related Posts
Total
0
Share