Ілон Маск впливає на прийняття рішень 35% власників криптовалюти

Опитування, проведене серед 1000 американських власників криптовалюти, виявило деякі цікаві моменти про те, як вони займаються інвестуванням і від чого вони можуть відмовитися, щоб зберегти свої інвестиції, повідомляє cryptoslate.

Згідно з результатами опитування, інвестиції в основному робляться після обговорення в тематичних форумах на Reddit. 35% опитаних визнали, що засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск вплинув на їх рішення, пов’язані з криптовалютою.

В середньому опитані американці володіють криптовалютою на суму 1707 доларів США, при цьому стать і вік істотно впливають на розмір інвестицій і те, за яких обставин вони були зроблені. 37% криптоінвесторів не чіпатимуть свої активи, навіть якщо їм терміново знадобляться гроші. 51%, можливо, переведуть у готівку гроші, щоб оплатити відпочинок або предмет розкоші.

Щоб інвестувати в криптовалюту, більше 11% перестали заощаджувати на чорний день або не зробили покупку, яка значно поліпшила б їхнє життя. Люди 40-х і 60-х років народження (покоління бебі-бумерів) мають криптовалюту на суму в середньому 1 954 дол., за ними слідують покоління X і мілленіали, а у покоління Z в середньому на рахунках по 1 201 дол.

Чоловіки в середньому володіють криптовалютою на суму 1940 дол., що на 565 дол. більше, ніж у жінок. У наступному році чоловіки планують інвестувати додатково 1 988 дол. у середньому, що на 878 дол. більше, ніж жінки.

Респонденти планують зберігати свою криптовалюту в середньому протягом п’яти років, так як 24% останнім часом отримали великий прибуток, а 21% повідомили, що вони бачать в цьому спосіб застрахуватися від інфляції.

Бебі-бумери заявили, що можуть продати біткоіни при зростанні курсу на 65%, а мілленіали зважаться на продаж, якщо ціна збільшиться на 58%.

Нагадаємо, що на початку лютого біткоін оновив історичний максимум завдяки інвестиціям Ілона Маска. Відразу після того як стало відомо, що компанія Tesla вклала 1,5 млрд дол. в біткоін, котирування біткоіна на онлайн-біржах злетіли більш ніж на 5 тис дол.

Як вже повідомляло NotaВene, курс біткоіну значно знизився після заяви засновника Tesla Ілона Маска про відмову компанії продавати автомобілі за криптовалюту. На ранок 13 травня біткоін торгувався на найбільших біржах на рівні трохи вище 50 тис. дол., що на 12% нижче, ніж днем раніше.

Варто зазначити, що за останній рік глобальне впровадження криптовалюти зросло на 881%. Компанія Chainalysis оприлюднила звіт Global Crypto Adoption Index, в якому оцінюються 154 країни, який показує, що В’єтнам, Індія і Пакистан впевнено лідирують в цьому рейтингу, а Україна займає четверте місце.

Total
0
Shares
Previous Article

YouTube виплатив творцям контенту 30 млрд дол. за три роки

Next Article

Зростання промислового виробництва в липні сповільнилося до 0,2%

Related Posts
Читать дальше

Полохівське родовище літію потребує 500 млн дол. інвестицій

Виконавчий директор державного науково-виробничого підприємства “Геоінформ України” Павло Бовсунівський під час конференції щодо стратегічного партнерства України та ЄС…
Total
0
Share