ІКЕА здає в оренду надмаленькі квартири в Токіо за долар на місяць

IKEA облаштувала в Токіо надмаленькі квартири площею 10 м2 у своєму стилі, підготувала до заселення та почала здавати в оренду. Орендна плата за таку квартиру складає 99 японських ієн (0,88 долара США) на місяць, повідомляє CNN.

Площа квартир, що здаються в оренду, не перевищує 10 квадратних метрів. Вони обставлені меблями та аксесуарами від IKEA та готові до прийому квартиронаймачів. Квартири поділені на зони: спальні, що розташовується на вбудованому другому рівні, робочого простору, місця для зберігання речей, ванної кімнати, пральні.

Зняти таку квартиру в оренду можна за 99 японських ієн (88 американських центів) на місяць. Щоправда, зможуть це зробити лише члени клубу IKEA Family — вступити до нього можна безплатно, оформивши заявку на сайті IKEA. Мета рекламної кампанії, зазначає IKEA — показати, що у дуже маленьких квартирах також можна жити.

Нагадаємо, що IKEA оголосила про підвищення цін — це станеться вперше за два роки. Причинами для цього компанія назвала подорожчання сировини для виготовлення продукції, а також збої в ланцюжках постачання, які призвели до дефіциту необхідних матеріалів.

Як вже повідомляло NotaВene, IKEA планує перенести частину виробництва зі Східної Азії до Туреччини, Таким чином компанія сподівається вирішити проблему з поставками.

Варто зазначити, що компанія IKEA почне продавати запчастини для меблів власного виробництва, щоб продовжити термін її експлуатації.

Total
0
Shares
Previous Article

Світовий ринок друкарської техніки впав на 20%

Next Article

Ціни на нафту обвалилися після засідання ОПЕК+

Related Posts
Total
0
Share