ІKEA вперше за два роки підвищує ціни

IKEA оголосила про підвищення цін — це станеться вперше за два роки. Причинами для цього компанія назвала подорожчання сировини для виготовлення продукції, а також збої в ланцюжках постачання, які призвели до дефіциту необхідних матеріалів. Конкретної інформації, наскільки піднімуть ціни, IKEA не назвала, повідомляє Financial Times.

IKEA уточнює, що підвищення цін залишиться на совісті магазинів-продавців — товари для них материнська компанія Inter Ikea почне відпускати за вже підвищеними цінами.

Inter Ikea є центральним гравцем у франчайзинговій системі меблевого рітейлера, розробляючи та поставляючи асортимент продукції, а також стягуючи з рітейлерів 3% від обороту за використання свого бренду та концепції.

Востаннє IKEA піднімала ціни у 2019 р. Нинішнє підвищення, за інформацією газети, може стати значно більшим, тому що компанія втрачає прибуток через подорожчання сировини та збою в ланцюжках поставок, які призвели до дефіциту матеріалів для виготовлення продукції.

Прибуток Inter Ikea за рік впав на 17% до 1,4 млрд євро, проте обсяг продажів зріс на 6% і досяг рекордного показника 41,9 млрд євро. За словами фінансового директора Inter Ikea Мартіна ван Дама, 2022 фінансовий рік компанії буде не легшим, ніж 2021 р.

Нагадаємо, що шведська компанія IKEA почне продавати запчастини для меблів власного виробництва, щоб продовжити термін її експлуатації.

Як вже повідомляло NotaВene, IKEA планує перенести частину виробництва зі Східної Азії до Туреччини, Таким чином компанія сподівається вирішити проблему з поставками.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила виробництво труб на 16%

Next Article

Споживання електроенергії в Україні зросло на 6,9%

Related Posts
Читать дальше

Суд скасував вимогу податкової служби до компанії Ахметова і Новинського на 451 млн грн

Дніпропетровський окружний адмінсуд частково задовольнив позов ПрАТ “Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат” до Східного міжрегіонального управління Державної податкової служби по…
Total
0
Share