IKEA переносить виробництво зі Східної Азії до Туреччини

IKEA планує перенести частину виробництва зі Східної Азії до Туреччини, Таким чином компанія сподівається вирішити проблему з поставками, повідомляє Reuters.

Незабаром Туреччина почне виробляти більше товарів для IKEA. У цій країні в компанії працює сім магазинів і IKEA вже експортує з Туреччини в три рази більше, ніж імпортує до неї. На даний момент у країні працюють виробництва текстильних, скляних, керамічних і металевих виробів. Після перенесення частини виробництва, до перерахованих товарів додадуться крісла, книжкові шафи і гардеробні.

“Можливо, це не дуже хороша стратегія — виробляти товари в одній країні, а потім намагатися перевозити їх по всьому світу”, — коментує ситуацію фінансовий директор IKEA Керім Нісель. До подібного рішення компанія прийшла в зв’язку з тим, що вартість перевезення контейнера з країн Східної Азії, де в даний момент проводиться велика частина товарів IKEA, за період пандемії зросла з 2 тис. дол. до 12 тис. дол.

Не тільки IKEA переносить виробництво своїх товарів в інші країни. Наприклад, італійська текстильна компанія Benetton також нарощує виробництво в Сербії, Хорватії, Туреччині, Єгипті та Тунісі.

Нагадаємо, що В’єтнам посів друге місце в міжнародному рейтингу експортерів одягу, яке раніше належало Бангладеш. Незважаючи на те, що обидві країни скоротили свій експорт через пандемію, спад у Бангладеш був набагато сильніше.

Як вже повідомляло NotaВene, що американський технологічний гігант Apple найближчим часом планує почати виробництво iPhone 12 в Індії.

Варто зазначити, що шведська компанія IKEA почне продавати запчастини для меблів власного виробництва, щоб продовжити термін її експлуатації.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна та ЄС підписали угоду про відкрите небо

Next Article

Дефіцит компонентів уповільнив зростання продажів персональних комп'ютерів

Related Posts
Total
0
Share