IKEA переносить виробництво зі Східної Азії до Туреччини

IKEA планує перенести частину виробництва зі Східної Азії до Туреччини, Таким чином компанія сподівається вирішити проблему з поставками, повідомляє Reuters.

Незабаром Туреччина почне виробляти більше товарів для IKEA. У цій країні в компанії працює сім магазинів і IKEA вже експортує з Туреччини в три рази більше, ніж імпортує до неї. На даний момент у країні працюють виробництва текстильних, скляних, керамічних і металевих виробів. Після перенесення частини виробництва, до перерахованих товарів додадуться крісла, книжкові шафи і гардеробні.

“Можливо, це не дуже хороша стратегія — виробляти товари в одній країні, а потім намагатися перевозити їх по всьому світу”, — коментує ситуацію фінансовий директор IKEA Керім Нісель. До подібного рішення компанія прийшла в зв’язку з тим, що вартість перевезення контейнера з країн Східної Азії, де в даний момент проводиться велика частина товарів IKEA, за період пандемії зросла з 2 тис. дол. до 12 тис. дол.

Не тільки IKEA переносить виробництво своїх товарів в інші країни. Наприклад, італійська текстильна компанія Benetton також нарощує виробництво в Сербії, Хорватії, Туреччині, Єгипті та Тунісі.

Нагадаємо, що В’єтнам посів друге місце в міжнародному рейтингу експортерів одягу, яке раніше належало Бангладеш. Незважаючи на те, що обидві країни скоротили свій експорт через пандемію, спад у Бангладеш був набагато сильніше.

Як вже повідомляло NotaВene, що американський технологічний гігант Apple найближчим часом планує почати виробництво iPhone 12 в Індії.

Варто зазначити, що шведська компанія IKEA почне продавати запчастини для меблів власного виробництва, щоб продовжити термін її експлуатації.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна та ЄС підписали угоду про відкрите небо

Next Article

Дефіцит компонентів уповільнив зростання продажів персональних комп'ютерів

Related Posts
Читать дальше

ArcelorMittal призупинила виробництво сталі через високу вартість енергоносіїв

Найбільша сталеливарна компанія Європи ArcelorMittal тимчасово призупинила виробництво на деяких своїх заводах через високу вартість енергоносіїв, повідомляє Financial…
Total
0
Share