Європейський ринок пристроїв, що носяться, зріс на 28,5%

У другому кварталі поточного року на європейському ринку було відвантажено 21,2 млн електронних пристроїв що носяться. Ринок виріс в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 28,5%. Це вражаючий показник, але він все ж нижче, ніж в попередньому кварталі, коли зростання склало 33%, повідомляє аналітична компанія IDC.

Перебої в ланцюжку поставок не завадили ринку пристроїв, що носяться, в Західній Європі зрости в річному вираженні на 24,6%. При цьому поставки пристроїв з базовою функціональністю, включаючи навушники і розумні окуляри, виросли на 21,2%, тоді як поставки розумних пристроїв — на 39,7%. Аналітики уточнюють, що в останню категорію входять практично тільки розумні годинники.

Лідерство на ринку стабільно утримує компанія Apple. За рік їй вдалося збільшити поставки на 29,5%, чого виявилося достатньо, щоб частка Apple зросла з 35% до 35,2%.

Друге місце займає Xiaomi. Китайський гігант наростив поставки на 53,7%, так що його частка зросла з 12,2% до 14,6%.

Далі йде Samsung. Південнокорейський виробник наростив поставки на 71,5%, що є найбільшим показником в першій п’ятірці. Частка Samsung за рік збільшилася з 5,9% до 7,9%.

Четверте місце займає компанія Huawei, яка збільшила поставки всього на 17,3%. Її частка зменшилася з 8,2% до 7,5%.

На п’ятому місці знаходиться JBL. Це єдиний виробник в першій п’ятірці, що скоротив поставки. Скорочення в річному вираженні склало 13,2%, наслідком чого стало зменшення частки JBL з 7,5% до 5%.

Нагадаємо, що за підсумками другого кварталу поточного року глобальні поставки пристроїв, що носяться, піднялися приблизно на третину по відношенню до того ж періоду минулого року.

У період з квітня по червень включно по всьому світу було реалізовано приблизно 114,2 млн гаджетів, що носяться. Це на 32,3% більше в порівнянні з другою чвертю 2020 р, коли поставки становили 86,3 млн одиниць.

Як вже повідомляло NotaВene, інтерес до пристроїв, що носяться, в І кварталі 2021 р залишався великим, незважаючи на те, що обсяги продажів зменшилися в порівнянні з рекордним рівнем IV кварталу 2020 р. У цілому за три місяці з початку року було відвантажено 104,6 млн пристроїв.

Це на 34,4% більше в порівнянні з показником за перший квартал 2020 р, який дорівнює 77,8 млн одиниць. Аналітики відзначають, що відвантаження в першому кварталі вперше перевищили 100 млн одиниць, при цьому велика частина зростання припала на порівняно невеликі компанії, які зконцентровані на певних нішах. Нариклад, індійська компанія BoAt, яка зосередила зусилля на просуванні на місцевому ринку і змогла наростити продажі на 326,8%.

Варто зазначити, що в 2020 р бестселерами на світовому ринку побутової техніки та електроніки стали прилади із голосовим управлінням — їх продажі зросли майже на 61%. Сегменти “розумних” продуктів зросли на 24%, до 28 млрд доларів у країнах Західної Європи. Найбільшою популярністю користувались детектори небезпеки, роботи-пилососи та прилади для приготування їжі.

Total
0
Shares
Previous Article

Світове виробництво бавовни зросте до кінця року на 48%

Next Article

Міненерго збільшило частку АЕС в енергосистемі України на 4%

Related Posts
Total
0
Share