Європа зіткнулася з нестачею складів для зберігання посилок

Згідно зі звітом міжнародної консалтингової компанії Savills, в Європі у 2021-2025 рр. компаніям, які займаються доставкою посилок, будуть потрібні додаткові 8,6 млн кв. м складських площ, щоб задовольнити зростаючий попит на онлайн-торгівлю, повідомляє Логіст Today.

Компанія Savills зазначає, що протягом 2019 р. в Європу було доставлено в цілому 12,3 млрд посилок. Якщо врахувати статистику британського агентства OFCOM, яка показує щорічне зростання обсягу посилок на 9,1%, в найближчі п’ять років Європа потребуватиме значного розширення складських потужностей.

Якщо припустити, що протягом цього періоду споживачі повернуть 20% товарів, куплених через інтернет, то приблизно 1,7 кв. м цього простору потрібно для розміщення та обробки повернень від компаній з доставки посилок. На відміну від рівноцінних відносин між поверненням посилок і логістичним попитом, швидше за все очікується хвилеподібний попит з боку пов’язаних торгових партнерів.

“Протягом 2020 року ми стали свідками небувалого сплеску онлайн-покупок, в значній мірі викликаного впливом пандемії COVID-19. Хоча ми очікуємо, що багатоканальна стратегія рітейлерів стане оптимізованою, щоб скоротити кількість повернень, очевидно, що рівень попиту на складські приміщення, використовувані як для нових запасів, так і для повернень, буде значним”, — вважаєнауковий співробітник відділу європейських досліджень Savills Майк Барнс.

Експерти Savills також повідомляють, що в Європі операції по поверненню від електронної торгівлі трохи відрізняються від країни до країни. Зокрема, в Нідерландах сторонні логістичні оператори (3PL) вводять нові заходи для полегшення повернення товарів і прискорення обробки вхідних повернень. У Польщі великі роздрібні торговці, такі як Zalando, розширюють свою мережу потенційних складських приміщень, щоб обслуговувати як місцевих покупців, так і сусідні країни.

“Роздрібні продавці не знижують темпи по розширенню своїх складських площ, особливо з урахуванням кількості повернень. Зрозумілим є те, що не існує універсального рішення для повернення товарів, оскільки споживачі віддають перевагу зручності, а роздрібні продавці та компанії, що займаються доставкою посилок, враховують ці зміни уподобань при плануванні своєї системи зберігання”, — додає директор з регіональних інвестиційних консультацій Savills Маркус де Мінквітц.

Нагадаємо, що у 2020 р. покупці по всьому світу витратили в інтернеті на 900 млрд доларів США більше, ніж за два попередніх. У минулому році на онлайн-продаж припадало 20% від усіх витрачених грошей на покупку товарів і послуг. Для порівняння: в 2019 р. цей показник становив трохи більше 14%.

Варто зазначити, що загальна сума фізичних товарів і послуг, які придбали українці в інтернеті в 2020 р., досягла 107 млрд грн, що на 41% більше, ніж в 2019 р.

Як вже повідомляло NotaВene, у Китаї в 2021 р. частка e-commerce в роздрібній торгівлі країни вперше може досягти 52,1%. Про це йдеться в звіті компанії з дослідження ринку eMarketer. Якщо прогнози аналітиків справдяться, Китай стане першою країною в світі, де онлайн-торгівля перевершить офлайн.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна посіла друге місце в світі з експорту ріпаку

Next Article

Світовий ринок ноутбуків виріс на 81%

Related Posts
Total
0
Share