Євген Кузькін виграв конкурс на посаду глави Укравтодору

Кабінет міністрів на засіданні 26 серпня визначив переможця конкурсу на зайняття посади голови Державного агентства автомобільних доріг України, повідомляє Центр транспортних стратегій.

Головою Укравтодору став Євген Кузькін, тимчасово виконуючий обов’язків голови агентства. Йому 65 років. Він працював першим заступником голови Державного агентства автомобільних доріг Олександра Кубракова до його призначення міністром інфраструктури.

Уряд призначив Кузькіна т.в.о. глави відомства “до призначення в установленому порядку голови Укравтодору”.

Нагадаємо, що Державне агентство автомобільних доріг розмістило єврооблігації на 700 млн доларів зі ставкою 6,25%.

Варто зазначити, що Укравтодор за підсумками минулого року виконав план оновлення та будівництва доріг на 97%, завершивши роботи на 4056 км доріг.

Як вже повідомляло Nota Вene, із передбачених 81,3 млрд грн на розвиток дорожньої інфраструктури 66,4 млрд грн повинні бути профінансовані за рахунок коштів Дорожнього фонду. У тому числі 31 млрд грн — на розвиток і утримання автодоріг державного значення; 18,1 млрд грн — на будівництво, реконструкцію та утримання автодоріг місцевого значення (субвенція).

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, в 2021 р буде відремонтовано і побудовано 7000 км доріг, на що буде витрачено до 150 млрд грн.

Total
0
Shares
Previous Article

Найбільший виробник чіпів піднімає ціни на 20%

Next Article

Maersk замовив контейнеровози, які працюють на вуглецево-нейтральному метанолі

Related Posts
Total
0
Share