ЄС виділяє на виробництво літієвих акумуляторів 2,9 млрд євро

Європейський Союз підготував план по створенню масштабної виробничої бази для випуску літієвих акумуляторів на території ЄС. Цього вимагає курс на озеленення економіки, транспорту і промисловості, а також спроба ліквідувати залежність від китайських виробників батарей. Про це повідомляє The Register.

Приблизно 30 років тому літієві акумулятори почали завойовувати ринок. Першими стартували японці, потім до них доєднались корейці і 15 років тому до справи долучились китайці. Незабаром Китай став лідером по переробці літійової сировини і виробництва літієвих акумуляторів. Не так давно з’ясувалося, що програми озеленення економіки розвинених країн Заходу в усьому її прояві від побутового життя до промисловості і навіть армії опинилися в заручниках у китайських виробників літійових батарей.

З цієї причини офіційні органи Євросоюзу ініціювали програму по підняттю виробництва літієвих акумуляторів на території Європи. Програма під назвою European Battery Innovation передбачає державну допомогу в розмірі 2,9 млрд євро для створення повного виробничого ланцюжка для акумуляторних технологій, від видобутку сировини до проєктування і виробництва акумуляторних елементів, а також їх переробки і утилізації.

Програми передбачає залучення коштів від великого бізнесу до 9 млрд євро. 12 з 27 країн-членів ЄС вже внесли свою частку в проєкт, першими з яких стали Німеччина і Франція. Також в програмі вже зареєструвалися 42 компанії, включаючи Tesla, BMW, Fiat Chrysler, Arkema, Borealis, Enel X, Solvay і Sunlight Systems.

“З огляду на величезний масштаб цих інноваційних завдань ризики для європейської економіки можуть бути занадто великими, щоб одна держава-член або одна компанія могла взятися за це поодинці, — стверджує європейський комісар з питань конкуренції Маргрет Вестагер. — Таким чином, для європейських урядів має сенс об’єднатися, щоб підтримати промисловість в розробці більш інноваційних та екологічно безпечних акумуляторів”.

Незважаючи на те, що значна кількість європейських країн вже мають свої власні програми з виробництва акумуляторних батарей, ідея глобального європейського проєкту полягає в тому, щоб запропонувати економію компаніям шляхом об’єднання ресурсів.

Як вже повідомляв Nota Вene, Туреччина в грудні 2020 р. приступила до промислового виробництва карбонату літію, який може використовуватися в подальшому для створення електричних елементів живлення. У турецькому електромобілі TOGG планується використовувати батареї вітчизняного виробництва.

Нагадуємо, у 2010 р  літій-іонний акумулятор, який використовується в електромобілі, коштував близько 1110 доларів США за кіловат-годину. Згідно зі звітом New Energy Finance, до 2020 р. його вартість впала на 89%, до 137 дол за кіловат-годину.

До 2023 р.у вартість батарей може знизитися настільки, що автомобільні компанії зможуть виробляти і продавати електрокари для масового ринку за тією ж ціною, що і машини на викопному паливі.

Total
0
Shares
Previous Article

Beyond Meat і PepsiCo випускатимуть їжу і напої на рослинній основі

Next Article
Энергоатом

Корпоратизация, кейс 2: НАЭК «Энергоатом»

Related Posts
Total
0
Share