ЄС планує 6,5 млрд євро інвестицій в економіку України

Єврокомісар з питань розширення та сусідства Олівер Варгеї під час візиту до Києва заявив, що Європейський Союз мобілізує до 6,5 млрд євро інвестицій для підтримки економіки України, повідомляє Укрінформ.

“Сьогодні в Києві разом із президентом Зеленським я підтвердив постійну відданість ЄС суверенітету та територіальній цілісності України та соціально-економічній стійкості. Ми мобілізуємо до 6,5 млрд євро інвестицій для підтримки економіки, відновлення, зростання, починаючи з п’яти ключових проєктів”, — пише Варгеї у Twitter.

Нагадаємо, що єврокомісар з питань розширення та сусідства Олівер Варгеї здійснює візит до України 26-27 січня, щоб висловити солідарність ЄС із Україною та представити пакет економічної підтримки.

Як вже повідомляло NotaВene, одночасно із посольством США в Україні Велика Британія відкликає частину співробітників дипломатичного представництва та членів їхніх сімей у відповідь на зростаючу загрозу військової агресії з боку Росії.

Слід зазначити, що верховний представник Євроспейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель вважає, що не бачить причин для евакуації сімей дипломатів з України.

“Ми не збираємося робити те саме, що США, оскільки ми не бачимо для цього якихось конкретних причин”, — заявив Боррель.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна скоротила обсяги експорту борошна

Next Article

Tesla отримала рекордний прибуток за рік у 5,5 млрд дол.

Related Posts
Total
0
Share