ЄЕК продовжила на 5 років мито на українські нержавіючі труби

Колегія Євразійської економічної комісії (ЄЕК) продовжила на п’ять років термін дії антидемпінгового мита щодо сталевих безшовних нержавіючих труб з України діаметром до 426 мм, повідомляє ЄЕК.

Комісія проаналізувала отриману за підсумками розслідування інформацію і дійшла висновку, що в разі припинення дії антидемпінгового заходу варто очікувати продовження демпінгового імпорту товару та заподіяння шкоди галузі економіки ЄАЕС.

Рішення продовжити дію митних тарифів ініціювали виробниками трубної продукції: ПАТ “Челябинский трубопрокатный завод”, АТ “Первоуральский новотрубный завод”, АТ “Волжский трубный завод” и ТОВ “ТМК-ИНОКС”.

“Хочу відзначити, що наші виробники неіржавіючих труб мають достатній обсяг виробничих потужностей і здатні повністю задовольнити внутрішній попит. У цьому плані ризиків для споживачів жодних немає, і ринок почувається стабільним. Однак у разі припинення дії заходів ця стабільність буде порушена”, — сказав міністр з торгівлі ЄЕК Андрій Слєпнєв.

Євразійська економічна комісія (ЄЕК) — постійно діючий наднаціональний регулюючий орган Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) (раніше — Митного союзу і Єдиного економічного простору). Місце перебування — Москва (Російська Федерація).

Нагадаємо, що міністерство торгівлі США у рамках завершеного адміністративного перегляду з метою перевірки дії раніше впроваджених мит на труби нафтогазового сортаменту з України розміром 7,47% попередньо визначило демпінгову маржу при постачаннях на ринок США розміром 30,19%.

Як вже повідомляло NotaВene, комісія з міжнародної торгівлі США бачить необхідність у запровадженні остаточних антидемпінгових мит на імпорт сталевого арматурного дроту для попередньо напруженого залізобетону із семи країн, в тому числі з України.

Міністерство торгівлі США раніше встановило наступний розмір остаточних антидемпінгових мит на імпорт арматурного дроту:

  • Україна — 19,3%
  • Індонезія — 5,76-72,28%
  • Італія — ​​3,59-19,26%
  • Малайзія — 3,94-26,95%
  • ПАР — 155,1%
  • Іспанія — 14,75%
  • Туніс — 30,58%

Варто зазначити, що міжнародна комісія з торгівлі США (USITC) має намір продовжити на п’ять років термін дії антидемпінгових митних тарифів на імпорт вуглецевого обрізного товстолистового прокату з України.

Total
0
Shares
Previous Article

Продажі обладнання для виробництва чіпів злетіли до 25 млрд дол.

Next Article

Парламент підтримав щорічну індексацію пенсій 1 березня

Related Posts
Total
0
Share