ЄБРР надає компанії Датагруп кредит 65 млн дол. для придбання провайдера Volia

ZagrebRO 0010

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає компанії “Датагруп” кредит 65 млн доларів США для придбання провайдера Volia, що дасть змогу створити більш потужного і конкурентоспроможного телекомунікаційного оператора, повідомляє інформаційне агентство “Укрінформ“.

Компанія “Датагруп”, яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, купує провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу в роздрібному сегменті компанію Volia, йдеться у пресрелізі ЄБРР.

Фінансування для цієї угоди забезпечує Європейський банк реконструкції та розвитку, який надає кредит у розмірі 65 млн дол. у гривневому еквіваленті компанії “Датагруп”, мажоритарним власником якої є фонд під управлінням компанії Horizon Capital.

Кредитні кошти насамперед будуть використані для придбання компанії Volia, що дасть змогу створити більш потужного і конкурентоспроможного телекомунікаційного оператора з кращою якістю послуг та ширшим їхнім набором.

“Ми раді оголосити про співпрацю з ЄБРР, результатом якої стало отримання фінансування на суму 65 млн дол. Ці кошти будуть інвестовані у бізнес для підтримання його зростання та розвитку — придбання компанії Volia та повномасштабну модернізацію мережі. Це фінансування підтримує наші плани розвитку і дозволить зробити нашу мережу найсучаснішою на телекомунікаційному ринку України, підняти якість послуг на новий рівень і перевищити очікування споживачів як їхнього надійного партнера”, — стверджує генеральний директор та акціонер “Датагруп” Михайло Шелемба.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року національний оператор фіксованого зв’язку та цифрових послуг “Датагруп” досяг домовленості щодо придбання 100% національного провайдера телекомунікаційних і контент-послуг групи компаній Volia (раніше “Воля Кабель”).

Як вже повідомляло NotaВene, Міністерство цифрової трансформації проводить збір заявок на підключення сіл до оптичного інтернету. Як говориться в повідомленні міністерства, в цьому році планується забезпечити інтернет-зв’язком 3000 сіл. На це держава витратить 500 млн грн.

Total
0
Shares
Previous Article

ФДМ визначився зі стартовою ціною Об'єднаної гірничо-хімічної компанії

Next Article

Біткоін втратив 12% вартості

Related Posts
Читать дальше

Суд скасував вимогу податкової служби до компанії Ахметова і Новинського на 451 млн грн

Дніпропетровський окружний адмінсуд частково задовольнив позов ПрАТ “Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат” до Східного міжрегіонального управління Державної податкової служби по…
Total
0
Share