Hyundai планує постачати по 64 тис. водневих вантажівок на рік

Корейський автогігант Hyundai Motor є не тільки лідером в сегменті легкового транспорту на водневих паливних елементах, займаючи 69% світового ринку, але і єдиним постачальником серійних вантажних автомобілів на водневому паливі. У минулому році компанія відправила до Швейцарії 46 машин серії XCIENT Fuel Cell, в цьому році відвантажить ще 140 штук, а до кінця десятиліття буде щорічно експортувати по 64 тисячі водневих вантажівок, повідомляє Business Korea.

Нинішня модель вантажівки XCIENT Fuel Cell оснащується двома силовими блоками по 90 кВт і електродвигуном потужністю 350 кВт, вона пропонується у версіях з колісною формулою “6 × 2” і “4 × 2”. Запас ходу досягає 400 км, а заповнити його можна за 20 хвилин в найтривалішому варіанті.

Як зазначає Business Korea, зараз Hyundai займається будівництвом підприємств з виробництва водневих паливних осередків в Китаї і Південній Кореї. До кінця десятиліття компанія розраховує експортувати щорічно по 25 тис. водневих вантажівок у Європу, по 12 тис. у США і по 27 тис. у Китай.

Toyota, що колись претендувала на лідерство в легковому сегменті транспорту з водневими паливними комірками, збирається в 2023 р побудувати підприємство з виробництва силових установок в США, а в Китаї у неї з’являться п’ять спільних підприємств з виробництва водневих силових установок для вантажівок і автобусів. Великовантажний транспорт комерційного призначення виграє від використання водню, оскільки останній варіант електрифікації дозволяє швидше заповнювати запас ходу і не так сильно знижує корисне навантаження, як важкі літієві акумулятори.

Варто зазначити, що Renault теж проявляє інтерес до теми водневого комерційного транспорту, не кажучи вже про молоді компанії типу Nikola.

Нагадаємо, що Daimler і Volvo переведуть вантажівки на водневе паливо. Хоча в найближчі три-чотири роки домінувати в продажах все ще будуть вантажівки на дизелі, водень як паливо почне швидко поширюватися в 2027-2030 рр, після чого продажі машин, що працюють на ньому, різко підуть вгору.

Total
0
Shares
Previous Article

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку зріс майже в шість разів

Next Article

Виручка виробників напівпровідників у ІІ кварталі встановила рекорд

Related Posts
Total
0
Share