Huawei заснувала компанію з розробки електромобілів

Компанія Huawei заснувала нову науково-дослідну фірму Huawei Digital Energy Technology Co Ltd, яка буде займатися дослідженнями і розробкою нових технологій, що стосуються електромобілів і пов’язаних з ними об’єктів, повідомляє ixbt.

Huawei Digital Energy Technology Co Ltd буде працювати над організацією досліджень і розробок в області нових енергетичних технологій, систем рекуперації енергії, систем електромеханічного зв’язку, нових акумуляторних батарей і так далі. Ця фірма на 100% контролюється Huawei Technologies і має статутний капітал приблизно в півмільярда доларів.

Компанія заснувала цю фірму, щоб зосередитися на досягненні вуглецевої нейтральності. Як відомо, різні великі технологічні компанії працюють над скороченням викидів вуглецю з екологічних причин, оскільки світ стає більш чутливим до впливу вуглецевих слідів великих компаній. Крім того, нещодавно створена компанія також є ще одним кроком в плані по розширенню на автомобільному ринку.

Huawei випускає різне обладнання та програмне забезпечення для інших виробників автомобілів і споживачів. Тепер компанія працює над створенням потужностей, пов’язаних з електромобілями, і займається дослідженнями і розробками, щоб запропонувати нові технології на ринку.

Нагадаємо, що дослідницька організація Hurun опублікувала рейтинг найбагатших підприємств Китаю під назвою 2021 Shuyun Hurun Top 100 Consumer Private Enterprises in China. За його даними, перше місце посідає Huawei.

Як вже повідомляло NotaВene, чистий прибуток Huawei в 2020 р склав майже 10 млрд дол.

Єдиним регіоном, який продемонстрував позитивне зростання виручки для Huawei, став Китай. На вітчизняному ринку продажі компанії склали 7 млрд дол., що на 15,4% більше в порівнянні з 2019 р. Китайські продажі згенерували більше 65% загальної виручки Huawei в 2020 р.

Загальна виручка компанії в 2020 р склала 6,7 млрд дол., що відповідає зростанню в 3,8% в порівнянні з показником 2019 р. Варто відзначити, що зростання в порівнянні з 2018 р в 2019 р склало більше 19%. Чистий прибуток Huawei в 2020 р склав 9 млрд дол., що на 3,2% більше, ніж роком раніше.

Сферою, в якій у Huawei спостерігалися найбільші труднощі, стала побутова електроніка. Через американські санкції китайський техногігант втратив доступ до широкого кола комплектуючих і технологій. Це ускладнило створення і випуск нових моделей смартфонів, а також послужило однією з причин для продажу суббренда Honor. 

Total
0
Shares
Previous Article

Міжнародні резерви України скоротилися до 27,84 млрд дол.

Next Article

Виробництво смартфонів Nokia нарешті стало прибутковим

Related Posts
Total
0
Share