Huawei випав з п’ятірки лідерів продажів смартфонів

Аналітичне агентство Strategy Analytics опублікувало звіт про світові постачання мобільних телефонів за перший квартал 2021 р.

Дані показують, що протягом кварталу по всьому світу було відвантажено 340 млн смартфонів, що на 24% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Таким чином, був встановлений новий рекорд з 2015 р.

Що стосується виробників, Samsung посів перше місце, відвантаживши 77 млн пристроїв з часткою ринку 23% і річним зростанням на 32%. Apple і Xiaomi посіли друге і третє місця з поставками 57 млн одиниць і 49 млн одиниць відповідно. Вони зайняли 17% і 15% світового ринку смартфонів, поліпшивши свої результати в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 44% і 80% відповідно.

Четверте і п’яте місця займають Oppo (без Realme і OnePlus) і Vivo, які зайняли по 11% ринку, поліпшивши свої торішні результати на 68 і 85% відповідно. Поставки їх смартфонів склали 23 і 20 млн одиниць відповідно.

Китайський виробник Huawei випав з п’ятірки лідерів. У першому кварталі Huawei відвантажив менше 20 мільйонів мобільних телефонів.

Нагадаємо, нова американська адміністрація демонструє спадкоємність у зовнішній політиці, але при цьому намагається навести порядок у сфері зовнішньої торгівлі. Відносно санкцій проти Huawei Technologies Білий дім вирішив відкликати раніше видані ліцензії, які дозволяли іншім компаніям постачати китайського технологічного гіганта окремими компонентами.

Регулюючі органи США визнали недійсними ті експортні ліцензії, які давали можливість постачати Huawei продукцію, яка використовується при створенні пристроїв з підтримкою 5G. По суті, американська сторона вирішила перекрити канали поставок, які дозволяли Huawei отримувати напівпровідникові компоненти, антенні пристрої та акумулятори для пристроїв з підтримкою мереж 5G.

Як вже повідомляв NotaВene, компанія Huawei Technologies попередила своїх постачальників комплектуючих про зниження обсягу замовлень більш ніж на 60% в цьому році під тиском американських санкцій.

Компанія планує замовити комплектуючі для випуску 70-80 млн смартфонів, сказали кілька постачальників. Інші відзначили, що даний показник може виявитися ще нижче — близько 50 млн.

У 2020 р. Huawei випустив 189 млн телефонів, за даними International Data Corporation (IDC). Обсяг виробництва впав на 21,5% щодо попереднього року. За розрахунками IDC, китайська компанія в минулому році займала третє місце в світі за постачанням смартфонів після південнокорейської Samsung Electronics і американської Apple.

Total
0
Shares
Previous Article

На одну вакансію в Україні претендують шість безробітних

Next Article

JPMorgan виділить 2,5 трлн дол. на боротьбу зі зміною клімату

Related Posts
Total
0
Share