Головою Верховної Ради став Руслан Стефанчук

8 жовтня Верховна Рада підтримала призначення на посаду спікера парламенту Руслана Стефанчука голосами 261 народного депутата.

Обрання Стефанчука на посаду голови Верховної Ради підтримали парламентські фракції і депутатські групи “Слуга народу” (222 голосів), “Довіра” (18), “За майбутнє” (15) і шість позафракційних депутатів.

Руслан Стефанчук народився 29 жовтня 1975 р в Тернополі. Закінчив Хмельницький інститут регіонального управління та права і Технологічний університет Поділля (нині — Хмельницький національний університет). Доктор юридичних наук, професор. Член-кореспондент Національної академії правових наук, заслужений діяч науки і техніки. Займався адвокатською діяльністю. З 2019 р — радник президента України Володимира Зеленського, представник президента у Верховній Раді.

Нагадаємо, що Верховна Рада відкликала з посади спікера парламенту Дмитра Разумкова, який з травня до листопада 2019 р очолював політичну партію “Слуга народу”, був першим номером у партійному списку на дострокових парламентських виборах 2019 р. Посаду спікера обіймав із 29 серпня 2019 р.

 

Total
0
Shares
Previous Article

Індійські металурги платять в 4 рази більше за вугілля при низьких пропозиціях

Next Article

Операційний прибуток Samsung збільшився на 28%

Related Posts
Total
0
Share