Глобальні продажі пристроїв, що носяться, злетіли на третину

За підсумками другого кварталу поточного року поставки пристроїв, що носяться, піднялися приблизно на третину по відношенню до того ж періоду минулого року, повідомляє компанія International Data Corporation (IDC).

Дані IDC враховують продажі розумних годинників, браслетів для відстеження фізичної активності, бездротових навушників та інше.

У період з квітня по червень включно по всьому світу було реалізовано приблизно 114,2 млн гаджетів, що носяться. Це на 32,3% більше в порівнянні з другою чвертю 2020 р, коли поставки становили 86,3 млн одиниць.

Найбільшим гравцем ринку є Apple з часткою 28,2%. Протягом минулого кварталу ця компанія змогла реалізувати близько 32,2 млн смарт-годинників Watch.

На другому місці знаходиться китайська Xiaomi, яка контролює 12,3% світового ринку. На третьому місці розташувався китайський виробник електроніки Huawei з результатом 10,2%.

В першу п’ятірку також увійшли Samsung і Imagine Marketing, які утримують відповідно 8,5% і 4,1% ринку. Всі інші компанії спільно контролюють приблизно 36,7% глобальної сфери електронних пристроїв, що носяться.

Нагадаємо, що інтерес до пристроїв, що носяться, в І кварталі 2021 р залишався великим, незважаючи на те, що обсяги продажів зменшилися в порівнянні з рекордним рівнем IV кварталу 2020 р. У цілому за три місяці з початку року було відвантажено 104,6 млн пристроїв.

Як вже повідомляло NotaВene, аналітична компанія Counterpoint Technology Market Research підрахувала кількість розумних наручних годинників, проданих у другому кварталі поточного року — безперечним лідером галузі залишається Apple.

З квітня по червень включно поставки смарт-годинників збільшилися в річному обчисленні більш ніж на чверть — на 27%. При цьому в сегменті гаджетів вартістю до 100 доларів США зафіксовано зростання попиту на 547%.

Варто зазначити, що компанія Google завершила операцію з придбання виробника смарт-годинників Fitbit.

Вперше про намір купити компанію — виробника розумних годинників — Google розповіла в листопаді 2019 р. Однак зробити це їй не вдалося — Єврокомісія зацікавилася угодою і почала антимонопольне розслідування. Представники комісії були стурбовані тим, що Google може використовувати інформацію, яку збирають розумні годинники і фітнес-браслети, щоб зміцнити своє лідируюче становище на ринку цифрової реклами.

Total
0
Shares
Previous Article

Уряд визначився з ціною заводу Більшовик

Next Article

Україна збільшила виплавку сталі на 6,7%

Related Posts
Total
0
Share