Глобальні банки переводять бізнес з Індії в інші країни через COVID-19

Глобальні банки з офісами в Індії змушені переводити частину бізнес-функцій, а в деяких випадках і співробітників, в інші ділові центри світу через спалах COVID-19. Так вже зробили Wells Fargo і UBS, повідомляє Bloomberg.

З перших чисел травня число людей, що заразилися коронавірусом в Індії, щодня перевищує 400 тисяч. Різкий приріст заражень спостерігається в Бангалорі, де розташовано багато офісів глобальних банків, також складна ситуація спостерігається в Нью-Делі і Мумбаї.

Багато співробітників індійських офісів глобальних банків заразилися COVID-19. Standard Chartered на початку травня повідомив про зараження приблизно 800 з 20 тисяч співробітників підрозділу в Індії.

У деяких командах UBS відсутні до чверті співробітників, розповідає один з керівників банку. Офіційно UBS ситуацію не коментує.

UBS в Індії налічує 8 тисяч співробітників, які працюють в офісах в Мумбаї, Пуне і Хайдарабаді. Тут знаходилися підрозділи, які відповідали за звітність по транзакціях, управління капіталом, а також за підтримку інвестиційного банкінгу. Через те, що багато співробітників випали з робочого процесу, банк перенаправив ряд операцій в інші ділові центри, в тому числі в Польщі.

Через брак співробітників в офісах Wells Fargo в Бангалорі та Хайдарабаді виконання роботи по ряду напрямків, в тому числі по бонусним програмам, відстає від графіка, розповідає співрозмовник Bloomberg. В індійському Wells Fargo досі працювали близько 35 тисяч співробітників, але через спалах COVID-19 частину з них банк переводить на Філіппіни. Там співробітники змушені працювати в нічну зміну, щоб надолужити згаяне. Банк ситуацію не коментує.

Standard Chartered передав деякі свої проекти з Індії в Куала-Лумпур, Тяньцзінь і Варшаву. “Ми уважно вивчаємо, як ми можемо перерозподілити навантаження”, — зазначав раніше головний виконавчий директор Білл Вінтерс.

Barclays перевів деякі функції з Індії, де працює близько 20 тисяч чоловік, в британський офіс, розповів гендиректор банку Джес Стейлі.

Як вже повідомляло NotaВene, індійський спалах коронавірусу відбився на світових морських перевезеннях. Індія — один з головних світових постачальників моряків для екіпажів торгових суден. Тому рекордне зростання захворюваності коронавірусом в цій країні позначилося на галузі міжнародних морських перевезень. У екіпажах багато заражених, і порти закриваються для кораблів, які можуть принести вірус з Індії.

Total
0
Shares
Previous Article

Суд задовольнив апеляцію Amazon у справі про податки на 250 млн євро

Next Article

Дефіцит Пенсійного фонду складає 7,6 млрд грн

Related Posts
Total
0
Share