ГЕННАДІЙ ЧИЖИКОВ: «БІГ ДОЗВОЛЯЄ КРАЩЕ РОЗУМІТИ БІЗНЕС»

Президент Торгово-промислової палати України, за плечима якого — 32 марафони, розповів про ініціативу «Забіг у вишиванках» і пояснив, що для нього значить біг.

Ви поділились своєю метою — 60 марафонів до 60 років. Що стало поштовхом до такої неординарної мрії?
Я почав бігати, коли мені було 48 років. Перший марафон пробіг у 51 рік. Біг для мене — це насамперед здоровий спосіб життя та позитивне мислення, яке дає додатковий заряд енер- гії. Крім того, я переконаний, що біг дозволяє краще розуміти бізнес. Сьогодні, коли компанія оступається, вона відразу чує за спиною дихання конкурентів, оскільки в сучасному бізнесі не ходять, а бігають. Біг, як і інші види спорту, надає можли- вість знайти свою кнопку перезавантаження, не боятися вихо- дити із зони комфорту, формує позитивне ставлення до всього, що нас оточує.

За Вашими плечима вже 32 марафони. Але є один особли- вий. Розкажіть про ініціативу Торгово-промислової палати України «Забіг у вишиванках».
У мене є мрія. Я хочу, щоб кожен українець спробував про- бігти хоча б невелику дистанцію. Адже спорт чудово тренує силу духу та силу волі. Спорт єднає! Тому ТПП України із задо- воленням підтримала ініціативу мого тренера, супермара- фонця і прекрасної людини Олександра Кузіна. Цьогоріч ми вже вшосте на День Незалежності провели «Забіг у виши- ванках». Щоб популяризувати Україну не лише за кордоном, а й тут, серед нас, вдома… через біг! Разом з нами — маленькі та великі українські компанії, дорослі та діти, величезні команди та автономні бігуни. Біг не має віку, статі та посад. Це яскраве патріотичне родинне бігове свято. Свято єдності. Українці згуртовуються, вдягнені у найкращі вишиванки, беруть участь у масовому забігу, символізуючи волю і незалежність країни та нації. Всіх запрошую долучатися до нас наступного року!

Дайте пораду людині, яка хоче почати займатися спортом, змінити свої звички, вести активний спосіб життя. Потрібно просто почати! Люди схильні до дуже довгих роз- думів, сумнівів і страхів. Будь-яка системність краще відсутно- сті системи. Я вірю в добро наших думок і сердець. Щирість наших спонукань. Любов до близьких і рідних. Бажання зміню- ватися на краще, самовдосконалюватися. І це позитив. Він нако- пичується. Позитив стає заразним. Позитив народжує результат!

Этот материал подготовлен в партнёрстве с печатным изданием Мегаполис
Total
0
Shares
Previous Article

ВОЛОДАРІ ЗЕМЕЛЬ І МІСТЕР БІН ІЗ ФОТОАПАРАТОМ: розповідь про красу, гордість і корінні народи

Next Article

Фонд госимущества Украины – временный поверенный на 30 лет

Related Posts
Читать дальше

ЧЕЛОВЕК-РАДУГА

ИНОПЛАНЕТНЫЙ ГАРДЕРОБ И ПРИЧУДЛИВЫЙ МАКИЯЖ — БЕТАН ЛОРА ВУД СОВЕТУЕТ ВОСПРИНИМАТЬ МИРЧЕРЕЗ ЦВЕТ И ОРНАМЕНТ. ЭТА ЯРКАЯ БРИТАНКА…
Total
0
Share