ФРС США зберегла базову ставку на рівні 0-0,25%

Комітет з операцій на відкритому ринку Федеральної резервної системи (ФРС) США ухвалив рішення зберегти базову ставку на рівні 0-0,25%.

“Комітет вирішив зберегти цільовий діапазон ставки по федеральних фондах на рівні 0-0,25% і вважає, що буде доцільно підтримувати цей цільовий діапазон до тих пір, поки умови на ринку праці не досягнуть рівнів, що відповідають оцінкам комітету з максимальної зайнятості, а інфляція не підніметься до 2% і не буде помірно перевищувати 2% протягом деякого часу”, — йдеться в повідомленні.

ФРС США зберігає ставку на рівні 0-0,25% вже в десятий раз. 3 березня 2020 р на тлі пандемії коронавірусної інфекції, яка розпочалась, ФРС США в ході екстреного засідання знизила ставку з 1,5-1,75% до 1-1,25%.

Майже через два тижні, 16 березня, ФРС знову знизила ставку до 0-0,25%. Регулятор зазначав, що спалах коронавірусу завдав шкоди суспільству і порушив економічну активність у багатьох країнах, в тому числі і в США, а також вплинув на фінансові умови.

Федрезерв повідомив, що продовжить щомісяця викуповувати активи на загальну суму 120 млрд доларів, в тому числі US Treasuries на 80 млрд дол. і іпотечні бонди на 40 млрд дол., “до досягнення істотного прогресу в русі до цілей максимальної зайнятості та цінової стабільності”.

ФРС підтвердила, що готова використовувати всі наявні в її розпорядженні інструменти для підтримки економіки США в цей складний кризовий час, сприяючи руху до цілей максимальної зайнятості та цінової стабільності.

Як вже повідомляло NotaВene, міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings покращило прогноз зростання світового ВВП на 2021 р завдяки макроекономічним даним, що надходять, більш швидкому відкриттю сектора послуг в США і Європі, а також заходам підтримки з боку влади.

Total
0
Shares
Previous Article

За перший квартал року криптовалютні ферми скупили чверть всіх відеокарт

Next Article

Україна збільшила виручку від експорту чавуну в 2,4 раза

Related Posts
Total
0
Share