Фондовий ринок РФ втратив у ціні більше третини

Ринок акцій РФ 24 лютого оновив багаторічні мінімуми під тиском панічних розпродажів через напада Росії на Україну, а також оголошеного блоку західних санкцій, повідомляє Фінмаркет.

Індекси Московської біржі та РТС досягли багаторічних мінімумів, локальні спроби відскоку не зустріли підтримки покупців. Ціни більшості “блакитних фішок” на Мосбіржі впали в межах 52,5%.

24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Західна спільнота відповіла на дії Кремля черговими санкціями.

Фондові ринки країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) впали на торгах 24 лютого на тлі новин з України на 1,8-3,2%. Фондові індекси країн Західної Європи активно знижувалися — падіння становило від 3% до 4%. Нафта Brent через загострення геополітичної напруги подолала під час психологічного рубежу 105 дол. за барель.

Індекс МосБіржі о 18:50 за київським часом обвалився на 33,28% і склав 2058,12 пункту.
Індекс РТС до 18:50 за київським часом обвалився на 39,44% — до 742,91 пункту.

Нагадаємо, що США разом із Японією, Тайванем та Сінгапуром планує запровадити технологічні санкції проти Росії.

Як вже повідомляло NotaВene.news, американські санкції будуть введені проти російського держборгу, під обмеження також потраплять ВЕБ та Промсвязьбанк, а запуск Північного потоку-2, за погодженням з Німеччиною, може бути зупинено.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна розірвала дипломатичні відносини з РФ

Next Article

Велика Британія оголосила нові санкції проти РФ

Related Posts
Total
0
Share