Фонд держмайна зірвав плани великої приватизації

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що виконати передбачений законом про державний бюджет на 2021 р план надходжень від приватизації не вдасться, повідомляє Радіо Свобода.

За словами прем’єра, замість запланованих 12 млрд грн надходження від приватизації, імовірно, становитимуть лише 3 млрд грн.

“Ми вже розуміємо, що до кінця року заробити розрив між тією сумою, яка отримана від приватизації, і 12 мільярдами майже нереально. Тому тих надходжень, які планувалися, не буде. Хоча при наших зустрічах навіть на початку осені Фонд держмайна гарантував і обіцяв виконати плани в розмірі 12 мільярдів”, — стверджує Шмигаль.

Водночас голова уряду наголошує, що зрив плану надходжень від приватизації не був причиною відставки очільника Фонду держмайна Дмитра Сенниченка.

“Це його особисте рішення. Воно пов’язане з його особистими мотивами, які він озвучив. Ми з ним спілкувалися, він сказав: я готуюся, я озвучу. Сенсаційних речей немає”, — запевняє Шмигаль.

Нагадаємо, що Фонд державного майна відклав аукціон з продажу АТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК) орієнтовно на грудень поточного року.

Як вже повідомляло NotaВene, Антимонопольний комітет розпочав за власною ініціативою дослідження дій учасників аукціону з продажу пакета акцій АТ “Перший київський машинобудівний завод” (“Більшовик”). Через невідповідність вимогам Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу комітету на концентрацію суб’єктів господарювання він залишив без розгляду заяву на купівлю акцій “Більшовика” пов’язаної із Василем Хмельницьким ТОВ “Дженерал Комерс”.

Скандал навколо підсумків приватизаційного конкурсу заводу “Більшовик” призвів до відставки з посади голови Фонду державного майна Дмитра Сенниченка, та підняв старі питання, які виходять за межі ринкової ціни об’єкту приватизації, а зачіпають вже повноваження та функції держави в особі ФДМ, про що NotaВene докладно розповідає в окремому матеріалі.

Total
0
Shares
Previous Article

Ринок іграшок в Україні зріс до 256 млн дол.

Next Article

США ввели нові санкції на Північний потік 2

Related Posts
Total
0
Share