Фонд держмайна вдруге призначив аукціон з продажу ОГХК

Фонд державного майна призначив повторний аукціон з продажу АТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК) на 29 жовтня, повідомляє інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна“.

“Фонд державного майна виконає поставлене завдання здійснити приватизацію ОГХК у 2021 р, саме тому ми забезпечили всі можливості для потенційних інвесторів, зокрема іноземних, взяти участь у прозорому аукціоні”, — заявив заступник голови фонду Тарас Єлейко.

Він наголосив, що потенційні інвестори матимуть достатньо часу для того, щоб якісно підійти до аукціону, зокрема належним чином підготувати документи та направити заявки для участі в ньому.

Нагадаємо, що аукціон з продажу ОГХК не відбувся через недостатню кількість учасників. До участі в конкурсі допустили лише одного учасника. Загалом ФДМ отримав три заявки на участь у торгах. Двоє потенційних учасників подали неповний пакет документів.

У середині серпня ТОВ “Стугна Лімітед” заявила про намір купити ОГХК. 89% акцій компанії належить Extrade Imports LLP, зареєстрованої у Великій Британії.

Згідно з даними заступника голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Роксолани Підласої, з трьох компаній, що подали заявки, одна пов’язана з Дмитро Фірташем, колишнім орендарем гірничо-збагачувальних комбінатів ОГХК, які мають найбільші активи в титановій галузі в Україні серед приватних компаній. “Ще один із претендентів — невідоме українське ТОВ, за яким не стоїть жоден системний інвестор”, — стверджує Підласа.

У червні аукціонна комісія з продажу ОГХК призначила дату проведення торгів на 31 серпня. Стартова ціна — 3,7 млрд грн.

ОГХК розпочала діяльність з серпня 2014 р. Тоді Кабінет міністрів вирішив передати підприємству в управління майнові комплекси Вільногірського гірничо-металургійного комбінату та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.

У 2019 р почався процес приватизації. Компанію передали в управління Фонду державного майна.

ОГХК реалізує продукцію в понад 30 країн світу. Географія збуту — Євросоюз, Китай, Туреччина, США, країни Африки.

Total
0
Shares
Previous Article

Держава відмовляється від приватизації обленерго

Next Article

Восстановить мелиорацию: не в коня кредит?

Related Posts
Total
0
Share