Фінансування відновленого Мінагропроду коштуватиме 7 млрд в 2021 р.

Верховна Рада внесла зміни до державного бюджету України на 2021 р. щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства.

Парламент прийняв у другому читанні і в цілому законопроєкт №5197-2 “Про внесення змін до додатка №3 і №4 закону України “Про державний бюджет України на 2021 рік” щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства.

Документом вносяться зміни до закону “Про державний бюджет України на 2021 рік” в частині фінансування бюджетних програм діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства, Державного агентства рибного господарства та Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, за рахунок перерозподілу коштів між Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства і Міністерством охорони навколишнього середовища і природних ресурсів.

Відповідно до закону, на діяльність Мінагропроду пропонують виділити понад 6,87 млрд грн, з яких:

  • на аппарат міністерства — 4,93 млрд грн;
  • Держрибагентство — 422,3 млн грн
  • Держгеокадастр — 1,52 млрд грн.

При цьому фінансування Мінекономіки пропонується знизити з 15,89 млрд грн до 9,44 млрд грн, Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів — з 11,465 млрд грн до 11,04 млрд грн

Як вже повідомляв NotaВene, аграрне міністерство довго не могло розпочати роботу через сутички політиків за контроль над природними ресурсами.

Total
0
Shares
Previous Article

Пільгове розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією продовжується на півроку

Next Article

Дефіцит мікросхем збережеться до 2022 р.

Related Posts
Total
0
Share