Ferrari випустить свій перший електромобіль у 2025 р.

Виробник автомобілів Ferrari оголосив про те, що в 2025 р. має намір вийти на ринок електромобілів, повідомляє Bloomberg.

Електрифікація буде важливою частиною стратегії компанії, в ній будуть задіяні як спортивні боліди, так і дорожні машини. Детально про свої плани компанія збирається розповісти в 2022 р. на презентації для інвесторів.

У травні 2020 р. комерційний директор італійського автовиробника Енріко Галліера заявив, що Ferrari виведе на ринок серійний електромобіль тільки після появи “революційних технологій” в цій галузі. Луїс Камільєрі, який очолював до грудня 2020 р. Ferrari, заявляв, що при ньому компанія не відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння.

Нагадаємо, Harley-Davidson планує створити спеціальний підрозділ для електромотоциклів в рамках п’ятирічного плану Hardwire.

За попередніми даними, підрозділ зосередиться на розробці технологій і випуску нових продуктів. Тобто, крім моделі Livewire будуть створені ще кілька.

“Створення окремого підрозділу дозволить повністю автономно розробляти транспортні засоби на електротязі, використовуючи підтримку і досвід значною організації”, — зазначає генеральний директор Harley-Davidson Йохан Цайц.

Як вже повідомляв NotaВene, британський машинобудівний холдинг Rolls-Royce Holdings у 2020 р. збільшив доподатковий збиток в 3,3 рази і зменшив прибуток. У звіті компанія відзначила високу невизначеність короткострокових перспектив.

Доподатковий збиток Rolls-Royce склав 2,91 млрд фунтів стерлінгів (4,05 млрд доларів США) в порівнянні з 891 млн фунтів в 2019 р. Показник включає в себе списання в розмірі 1,4 млрд фунтів, а також витрати на реструктуризацію в 489 млн фунтів.

Total
0
Shares
Previous Article

ВВП Китаю в першому кварталі зріс на рекордні 18,3%

Next Article

ПФТС розпочала торги акціями американських технологічних гігантів

Related Posts
Total
0
Share