ФДМ визначився зі стартовою ціною Об’єднаної гірничо-хімічної компанії

Фонд державного майна оголосив стартову ціну ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК), в управління якого передано Вільногірський гірничо-металургійний комбінат та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат, на приватизаційному конкурсі в розмірі 3,7 млрд грн, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Фонд державного майна України робить конкретні кроки назустріч великої приватизації! Сьогодні успішно провели засідання конкурсної комісії: 3,7 млрд грн — стартова ціна, визначена і запропонована радником по приватизації ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, — пише голова фонду Дмитро Сенниченко в Facebook.

При цьому він зазначив, що ОГХК стане першим об’єктом, виставленим на аукціон великої приватизації. Ціна сформована за результатами комплексного аудиту і повної оцінки матеріально-технічного забезпечення підприємства.

За його словами, на формування стартової ціни вплинули наступні фактори: збільшення запасів в ОГХК в два рази; кон’юнктура ринку титану і збільшення цін на ринку; поліпшення фінансових показників, зокрема зростання операційного прибутку.

Аукціонна комісія також визначила умови продажу, які будуть спрямовані на затвердження до Кабінету міністрів.

“Приватизація компанії не несе економічних ризиків або ризиків з безпеки для економіки України. Попередню зацікавленість в приватизаційному аукціоні вже висловили понад 10 компаній. Тому ми розраховуємо на високу конкуренцію і високу ціну продажу на прозорому аукціоні. Україна відкрита до інвестицій!”, — зазначає Сенниченко .

Нагадаємо, у березні Сенниченко розповідав про плани великої приватизації. “Першою буде “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” — один із найбільших виробників титану в світі. Стартова ціна буде близько трьох-чотирьох мільярдів гривень. Це компанія експортно орієнтована, її продукцію купують по всьому світу, тож це хороший актив для іноземних інвесторів”, — заявив голова ФДМ.

Total
0
Shares
Previous Article

Київ увійшов до десятки міст світу з найбруднішим повітрям

Next Article

ЄБРР надає компанії Датагруп кредит 65 млн дол. для придбання провайдера Volia

Related Posts
Total
0
Share