Епіцентр купив хлібокомбінат у Хмельницькій області

Компанія “Епіцентр К” була єдиним учасником аукціону з приватизації державного підприємства Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів у Хмельницькій області. Епіцентр запропонував 227,09 млн грн, що на 21% перевищувало стартову ціну, повідомили у Фонді держмайна, повідомляє НВ Бізнес.

За словами голови Фонду державного майна Дмитра Сенниченка, зростання кінцевої вартості підприємства було обумовлено особливостями процедури проведення приватизаційних аукціонів. “Учасники мотивовані підвищувати ціну ще на етапі цінових пропозицій, коли не знають кількість інших зареєстрованих учасників. Більш висока стартова пропозиція дає їм конкурентну перевагу в ході торгів”, — пише Сенниченко у Facebook.

За його словами, Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів має 11 млн грн боргів, зобов’язання за якими візьме на себе новий власник.

“На жаль, значну частину державних аграрних підприємств важко назвати успішними. Типова ситуація — борги і судові справи. На підприємствах формувалася штучна заборгованість», — стверджує Сенниченко.

Компанія “Епіцентр К” з 2016 р. розвиває аграрний напрямок бізнесу. Її земельний банк перевищує 160 тис. га у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Черкаській та Київській областях. До складу групи також входять 20 тваринницьких ферм і 14 елеваторних комплексів.

Учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Як вже повідомляло NotaВene, Фонд державного майна призначив на 7 травня онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства “Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів”, що знаходиться в смт Дунаївці Хмельницької області.

Свого часу КХП були однією з ключових ланок аграрного виробничого процесу, який монопольно контролювала держава. Проте з переходом до вільного ринку цей актив став непрофільним для держави. 

Total
0
Shares
Previous Article

Україна скоротила експорт електроенергії в 2,6 раза

Next Article

Річний прибуток Укргазвидобування скоротився вчетверо

Related Posts
Total
0
Share