Енергоатом звітує про прибуток 2,35 млрд грн

Державне підприємство “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” за підсумками трьох кварталів звітує про прибуток 2,35 млрд грн (за цей же період минулого року був збиток 5,32 млрд грн), повідомляє ФІНБАЛАНС.

Чистий дохід державної компанії від реалізації продукції збільшився до 38,9 млрд грн (з 36,4 млрд грн за січень-вересень 2020 р).

На кінець ІІІ кварталу заборгованість Енергоатому за короткостроковими кредитами банків становила 12,1 млрд грн (на початок року — 14,04 млрд грн), а за довгостроковими — 5,5 млрд грн (на початок року — 7,14 млрд грн).

За даними Енергоатому, на кінець ІІІ кварталу дебіторська заборгованість ДП “Енергоринок” перед ним становила 11,57 млрд грн (на початок року — 11,6 млрд грн), ДП “Гарантований покупець” — 4,62 млрд грн (на початок року — 7,74 млрд грн).

Нагадаємо, що чистий прибуток державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” за липень склав понад 600 млн грн. Чистий прибуток компанії з початку року сягнув 1,7 млрд грн.

Як вже повідомляло NotaВene, за 2020 р Національна атомна енергогенеруюча компанія  “Енергоатом” відзвітувала про чисті збитки на суму 4,8 млрд гривень. За власним фінансовим планом, компанія мала закінчити рік із прибутком у сумі 1,6 млрд грн.

Варто зазначити, що державне підприємство “Національна атомна енергогенеруюча компанія Енергоатом” у травні направило до компетентних органів Російської Федерації повідомлення про виникнення спору щодо отримання компенсації за активи, втрачені НАЕК у Криму, зокрема Донузлавську вітроелектростанцію.

Total
0
Shares
Previous Article

Чистий прибуток Starbucks зріс у 4,5 рази

Next Article

Світові центробанки скоротили купівлю золота на 64%

Related Posts
Total
0
Share