Експорт побутової техніки з Китаю виріс на 87%

Обсяг експорту китайської побутової техніки за січень-лютий 2021 р. досяг 17,65 млрд дол., що на 87,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє ChinaLogist із посиланням на Китайську торгову палату з імпорту та експорту машин та електроніки.

При цьому 80% ринків зберегли рівень зростання, а 77 країн мінімум подвоїли свій експорт. Тільки на індійському ринку експорт знизився на 2,9%. На протилежному полюсі — Канада з ростом 163,88%. На другому місці — США з темпом зростання імпорту 132,78%. Решта країн, як мінімум, збільшили свій імпорт на 30%, а шість країн досягли темпів зростання понад 100%.

Що стосується груп товарів, то найбільше зростання показали очищувачі повітря (на 206,8%), електричні духовки (на 143,1%), посудомийні машини (на 134,5%) і посуд з електроприводом (на 131,1%).

За обсягами продажів лідирували п’ять груп товарів: електричні вентилятори (139,759 млн штук), міксери (43,96 млн штук), електричні духовки (35,975 млн штук), електричні гаджети для кухні (33,524 млн штук) і машинки для стрижки волосся (29,147 млн штук).

Як заявив президент компанії TCL Лі Дуншен, компанії Китаю повинні активно продавати свою продукцію на глобальному ринку, роблячи це під власним брендом. У минулому якості китайських брендів не довіряли, вважаючи, що компанії з КНР не можуть підтримати свій бренд після експорту. Тепер же зроблене в Китаї асоціюється з високою якістю. Настала ера бренд-маркетингу, коли китайська техніка рішуче виходить на міжнародні ринки.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Китай оголосив про рекордну суму позитивного торгового балансу — 75, 43 млрд дол. Найшвидше зростання спостерігалося в експорті в США, який збільшився на 46,1%, досягнувши рекордних показників в 51,98 млрд дол.

До кінця року імпорт з Китаю в США почав рости, причиною тому — бажання споживачів зробити святкові подарунки. Вони скуповували меблі, побутову техніку, ляльки та велосипеди — все китайського виробництва.

Як вже повідомляв NotaВene, у зв’язку з тим, що у багатьох країнах світу йде вакцинація населення від коронавірусу, потреба в одноразових шприцах і голках різко зросла. І це відбилося на ринку з продажу шприців і голок – близько 80% медичних шприців і голок випускаються в Китаї. На тлі зростаючого попиту китайські виробники в чотири рази збільшили ціни на свою продукцію.

Total
0
Shares
Previous Article

Ціни на продовольство в світі досягли семирічного максимуму

Next Article

Нафтогаз банкротить компанію Фірташа

Related Posts
Total
0
Share