Джек Дорсі залишив посаду генерального директора Twitter

Генеральний директор Twitter і засновник соціальної мережі Джек Дорсі пішов з посади головного виконавчого директора. Його змінив технічний директор Параг Агравал, повідомляє Дорсі в своєму акаунті в Twitter.

Незважаючи на свою відставку, Дорсі продовжить входити до ради директорів Twitter до закінчення терміну його повноважень на зборах акціонерів 2022 р.

Дорсі заявив, що залишає Twitter, бо хоче, щоб компанія не очолювалася співзасновником. Крім того, співзасновник та колишній генеральний директор Twitter хоче, щоб компанія була найпрозорішою у світі.

Дорсі був генеральним директором Twitter протягом останніх 16 років. За кілька годин до його офіційної відставки з’явилися повідомлення про те, що він має намір піти у відставку. Про жодні можливі проблеми між Дорсі та компанією інформації не було. Швидше за все, він вирішив піти, поставивши перед собою нові цілі та завдання.

Новий генеральний директор Параг Агравал має допомогти Twitter набрати 315 млн монетизованих активних користувачів до кінця 2023 р і подвоїти свій річний дохід на той момент.

Нагадаємо, що власник сервісу мікроблогів Twitter Inc. у III кварталі 2021 р збільшив виторг і доходи від реклами, зазначивши, що ефект від зміни політики конфіденційності iOS в Apple був “скромним”.

Виторг компанії зріс на 37% — до 1,28 млрд доларів США з 936 млн дол. роком раніше. Доходи компанії від реклами злетіли на 41% і досягли 1,14 млрд дол. Twitter зазначає, що компанія була готові до нововведень Apple у політиці конфіденційності iOS, що надає можливість користувачам відмовитися від реклами, що таргетує.

Як вже повідомляло NotaВene, сервіс мікроблогів Twitter звітував про підсумки роботи в другому кварталі поточного фінансового року — за ключовими показниками зафіксовано значне зростання.

Виручка за тримісячний період склала 1,19 млрд доларів США. Це на 74% більше в порівнянні з результатом річної давності, які складали близько 683 млн дол. Рекламна виручка підскочила в річному численні на 87% — до 1,05 млрд дол.

Ліцензування та інші джерела доходу принесли в цілому 137 млн дол., що на 13% більше в порівнянні з другим кварталом минулого року.

За підсумками кварталу компанія показала чистий прибуток в розмірі приблизно 66 млн дол., або 8 центів в перерахунку на один цінний папір. Для порівняння: роком раніше були зафіксовані збитки на рівні 1,38 млрд дол., або 1,75 дол. на акцію.

Варто зазначити, що засновник Amazon Джефф Безос заявив про бажання в III кварталі 2021 р змінити пост генерального директора на посаду виконавчого голови ради директорів.

Наступником Безоса на посаді гендиректора стане Енді Джессі, який працює в Amazon з 1997 р і очолює Amazon Web Services.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила вдвічі імпорт електроенергії з Білорусі

Next Article

Імпорт легкових автомобілів зріс на 40%

Related Posts
Читать дальше

Фізособи-підприємці зареєстрували 250 тис. касових апаратів

Фізособи-підприємці станом на 18 січня 2022 року зареєстрували більше 250 тисяч реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та програмних РРО, повідомляє голова парламентського…
Total
0
Share