Другий за величиною виробник мікросхем в Європі підвищує ціни на продукцію

STM (STMicroelectronics), другий за величиною виробник мікросхем в Європі, заявив, що з 1 червня 2021 р. ціни на всю лінійку продуктів будуть збільшені, повідомляє gizmochina.

Підвищення цін відбувається на тлі зростання вартості матеріалів і підвищення попиту, що з’явився через глобальний дефіцит напівпровідникової продукції. STM заявила, що “попит на напівпровідники в даний час досягає безпрецедентних висот, що призводить до серйозних проблем при виконанні замовлень, незважаючи на значні капіталовкладення”. Це заяву зробив регіональний віце-президент по Азіатсько-Тихоокеанському регіону Коллінз Ву.

Компанія STM розташована в Швейцарії і спеціалізується на виробництві дискретних пристроїв живлення та мікроконтролерів (MCU) для автомобільної промисловості. Виробнича компанія щосили намагається знайти постачальників матеріалів — при цьому самі постачальники намагаються задовольнити попит клієнтів через брак напівпровідників. Це призводить до збільшення витрат і більш агресивних комерційних умов для підтримки поставок дефіцитних матеріалів.

Найнеприємніше полягає в тому, що зростання цін не буде одноразовим або короткостроковим. Очікується, що ціни будуть рости як мінімум рік або два.

Нагадаємо, що найбільший у світі виробник мікросхем тайванська компанія TSMC, продукти якої використовують Apple, AMD, Qualcomm і Nvidia, заявила, що повністю проблеми з чіпами не зникнуть як мінімум до 2022 р.

Як вже повідомляло NotaВene, криза в напівпровідникової галузі торкнулася кожного сегменту ринку, і тепер дефіцит мікросхем докотився до ринку мережевих маршрутизаторів і модемів. Провайдери зіткнулися з тим, що терміни очікування відвантаження замовленого мережевого обладнання досягли 60 тижнів, подвоївшись за короткий час.

Total
0
Shares
Previous Article

Метінвест отримав дозвіл викупити Дніпровський меткомбінат

Next Article

Бориспіль у минулому році отримав майже 1,5 млрд грн збитків

Related Posts
Читать дальше

Рада розділила функції АМКУ в конкурентній політиці та роботі з оскарженням тендерів

Верховна Рада ухвалила в другому повторному читанні законопроєкт №3132 про вдосконалення роботи Антимонопольного комітету (АМКУ), який передбачає впровадження у…
Total
0
Share