Dolce & Gabbana займеться виробництвом косметики та парфумерії

Новий підрозділ Dolce & Gabbana Beauty самостійно займатиметься виробництвом косметики та парфумерії для бренду Dolce & Gabbana, повідомляє агентство Reuters.

Італійський модний дім робить це крок через закінчення ліцензійної угоди з японською косметичною групою Shiseido. Угода була підписана компаніями у 2016 р. Зараз річний оборот операцій з виробництва та продажу косметики та парфумерії Dolce & Gabbana оцінюється в 476 млн євро.

“Ми будемо першим італійським модним домом, який самостійно займеться виробництвом такої продукції”, — зазначає операційний директор компанії. На думку Альфонсо Дольче — генерального директора та брата її співзасновника, Доменіко Дольче, виробництво і продаж косметики та парфумерії може приносити групі набагато більше виручки, — від 1 млрд євро до 2,5 млрд євро.

У розвиток цих операцій D&G має намір інвестувати 300 млн євро та найняти додатково близько 150 нових співробітників, довівши загальну чисельність команди до 350–500 осіб.

Нагадаємо, що Ralph Lauren оголосив про запуск послуги оренди одягу The Lauren Look в рамках власного бренду жіночого одягу Lauren Ralph Lauren. Це перший люксовий бренд, який створив таку ініціативу, викликану мінливими потребами споживачів.

Як вже повідомляло NotaВene.news, Gucci очолив рейтинг найпопулярніших модних брендів. У період пандемії італійська компанія зробила наголос на цифровий канал залучення клієнтів. Це допомогло Gucci зайняти перше місце в рейтингу найбільш популярних брендів і продуктів моди за четвертий квартал 2020 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Прибуток BP досяг 8-річного максимуму завдяки планам декарбонізації

Next Article

Зростання реального ВВП України в 2021 р. склало 3,2%

Related Posts
Total
0
Share